FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2010.- 2013. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA.              

Telpu futbols 2016

Olaines novada telpu futbola čempionāts 2016 noslēdzies!

1.  FK Jaunolaine  


2.  Olaines FK
3. OFVK                 

              


1. FK Jaunolaine                       Komandas pieteikums                Komandas kopbilde
2. Team Bacardio                      Komandas pieteikums(labots)   Komandas kopbilde
3. FK Baltika                              Komandas pieteikums                Komandas kopbilde
4. OFVK                                      Komandas pieteikums(labots)   Komandas kopbilde
5. Olaines FK                             Komandas pieteikums(labots)   Komandas kopbilde

6. FK Korenj                               Komandas pieteikums(labots)   Komandas kopbilde
7. FK Partizāns                           Komandas pieteikums(labots)   Komandas kopbilde

Komandas vārdiskais pieteikums                     Spēles protokols                       Čempionāta nolikums

Olaines novada telpu futbola čempionāta - 2016
                       Turnīra tabula

 
Komandas 1 2 3 4 5 6 7 S U N Z Vārti P
1
FK Jaunolaine
8:6 8:3 12:6 9:0 8:4 9:2 12 10 1 1 93-44 31
6:10 4:4 7:3 6:4 5:0 11:2
2
Olaines FK
6:8 10:6 3:3 4:8 2:5 12:3 12 8 1 3 81-59 25
10:6 6:5 11:3 5:2 3:2 9:8
3
OFVK
3:8 6:10 6:1 4:3 5:7 19:3 12 7 1 4 91-60 22
4:4 5:6 11:5 9:6 5:4 14:3
4
Team Bacardio
6:12 3:3 1:6 3:9 2:1 7:1 12 4 1 7 49-68 13
3:7 3:11 5:11 9:2 5:0 2:5
5
FK Baltika
0:9 8:4 3:4 9:3 8:2 6:7 12 4 1 7 57-61 13
4:6 2:5 6:9 2:9 6:0 3:3
6
FK Partizāns
4:8 5:2 7:5 1:2 2:8 8:3 12 3 1 8 39-58 10
0:5 2:3 4:5 0:5 0:6 6:6
7
FK Korenj
2:9 3:12 3:19 1:7 7:6 3:8 12 2 2 8 46-106 8
2:11 8:9 3:14 5:2 3:3 6:6

 

 

Spēļu grafiks

1.aplis Datums Laiks Saimnieki Viesi         Tiesnesis Rezultāts Video
1 12.12 17:00 FK Jaunolaine FK Korenj Jevgenijs Keziks 9:2  
2 12.12 18:00 Team Bacardio Olaines FK Vladimirs Šlikovs 3:3  
3 12.12 19:00 FK Baltika FK Partizāns Jevgenijs Keziks 8:2  
4 20.12 17:00 FK Baltika OFVK Svajunas Fokas 3:4  
5 20.12 18:00 FK Korenj Team Bacardio Jevgenijs Keziks 1:7  
6 20.12 19:00 FK Partizāns Olaines FK Jevgenijs Keziks 5:2  
7 27.12 18:00 Olaines FK OFVK Dmitrijs Antropovs 10:6  
8 27.12 19:00 FK Korenj FK Baltika Vladimirs Šlikovs 7:6  
9 3.01 17:00 OFVK FK Jaunolaine Jevgenijs Keziks 3:8  
10 3.01 18:00 Team Bacardio FK Baltika Svajunas Fokas 3:9  
11 3.01 19:00 FK Korenj FK Partizāns Vladimirs Šlikovs 3:8  
12 10.01 17:00 FK Baltika FK Jaunolaine Jevgenijs Keziks 0:9 video
13 10.01 18:00 FK Partizāns OFVK Dmitrijs Antropovs 7:5  
14 10.01 19:00 Olaines FK FK Korenj Jevgenijs Keziks 12:3  
15 17.01 17:00 OFVK FK Korenj Svajunas Fokas 19:3  
16 17.01 18:00 FK Jaunolaine Olaines FK Jevgenijs Keziks 8:6 video
17 17.01 19:00 FK Partizāns Team Bacardio Vladimirs Šlikovs 1:2  
18 22.01 21:00 Team Bacardio FK Jaunolaine Jevgenijs Keziks 6:12  
19 24.01 17:00 OFVK Team Bacardio Vladimirs Šlikovs 6:1  
20 24.01 18:00 Olaines FK FK Baltika Svajunas Fokas 4:8  
21 24.01 19:00 FK Jaunolaine FK Partizāns Vitalijs Makejevs 8:4  
2.aplis Datums Laiks Saimnieki Viesi    Tiesnesis Rezultāts  
22 31.01 17:00 FK Korenj FK Jaunolaine Svajunas Fokas 2:11  
23 31.01 18:00 FK Partizāns FK Baltika Vladimirs Šlikovs 0:6  
24 31.01 19:00 Olaines FK Team Bacardio Jevgenijs Keziks 11:3  
25 7.02 17:00 OFVK FK Baltika Svajunas Fokas 9:6  
26 7.02 18:00 Team Bacardio FK Korenj Jevgenijs Keziks 2:5  
27 7.02 19:00 Olaines FK FK Partizāns Jevgenijs Keziks 3:2  
28 14.02 17:30 OFVK Olaines FK Jevgenijs Keziks 5:6  
29 14.02 18:30 FK Jaunolaine Team Bacardio Jevgenijs Keziks 7:3  
30 14.02 19:30 FK Baltika FK Korenj Vladimirs Šlikovs 3:3  
31 21.02 17:00 FK Jaunolaine OFVK Svajunas Fokas 4:4  
32 21.02 18:00 FK Partizāns FK Korenj Jevgenijs Keziks 6:6  
33 21.02 19:00 FK Baltika Team Bacardio Jevgenijs Keziks 2:9  
34 28.02 17:00 FK Jaunolaine FK Baltika Svajunas Fokas 6:4  
35 28.02 18:00 OFVK FK Partizāns Jevgenijs Keziks 5:4  
36 28.02 19:00 FK Korenj Olaines FK Jevgenijs Keziks 8:9  
37 5.03 17:00 FK Korenj OFVK Svajunas Fokas 3:14  
38 5.03 18:00 Olaines FK FK Jaunolaine Jevgenijs Keziks/Vitalijs Makejevs 10:6  
39 5.03 19:00 Team Bacardio FK Partizāns Vladimirs Šlikovs 5:0(t.)  
40 6.03 17:00 Team Bacardio OFVK Vladimirs Šlikovs 5:11  
41 6.03 18:00 FK Baltika Olaines FK Jevgenijs Keziks 2:5  
42 6.03 19:00 FK Partizāns FK Jaunolaine Jevgenijs Keziks 0:5(t.)  
  6.03 20:00 Apbalvošanas ceremonija!


Turnīra labākais bombardieris TOP 10

Vārds, Uzvārds Komanda Vārti
1 Vitalijs Makejevs OFVK 34
2 Aleksandrs Mihailovs FK Jaunolaine 28
3 Jevgenijs Drabovičs Olaines FK 20
4 Dmitrijs Plukaitis Olaines FK 19
5 Vladislavs Medvedins FK Jaunolaine 17
6 Jevgēnijs Zavadskis FK Korenj 15
7 Dmitrijs Trofimovs Olaines FK 14
8 Andrejs Markovs OFVK 13
9 Valērijs Gubins FK Baltika 13
10 Kaspars Golmeistars FK Baltika 11
11 Jurijs Ivanovs FK Jaunolaine 11
 

Čempionāta nedisciplinēti spēlētāji

Vārds, Uzvārds                  Dzeltena kartīte Sarkana kartīte
1 Dmitrijs Trofimovs (Olaines FK) 1 1
2 Aleksandrs Pogrebnojs (Olaines FK) 3  
3 Dmitrijs Plukaitis (Olaines FK) 3  
4 Jevgenijs Drabovičs (Olaines FK) 3  
5 Maksims Širjakovs (Olaines FK) 1  
6 Maksims Kudrjašovs (Olaines FK) 2  
7 Valērijs Gubins (FK Baltika) 1  
8 Antons Kovaļovs (FK Baltika) 1 1
9 Vladislavs Malančuks (FK Baltika) 1 1
10 Edgars Auziņš (FK Baltika) 1  
11 Roberts Ivanans (FK Baltika) 1  
12 Oto Renārs Lūsis (Team Bacardio) 2  
13 Aleksandrs Čmiļs (Team Bacardio) 4  
14 Raimonds Ivenkovs (Team Bacardio) 2  
15 Oļegs Maļcikovs (FK Jaunolaine) 1  
16 Pavels Antropovs (FK Jaunolaine) 2  
17 Jurijs Ivanovs (FK Jaunolaine) 1  
18 Dmitrijs Antropovs (FK Jaunolaine) 1
19 Vladislavs Medvedins (FK Jaunolaine) 1  
20 Jevgēnijs Zavadskis (FK Korenj) 2  
21 Aleksandrs Saļnikovs (FK Korenj) 1  
22 Aleksandrs Macanovs (FK Korenj) 1  
23 Vladislavs Kornišovs (FK Korenj) 1  
24 Vladimirs Halameida (FK Korenj) 1  
25 Nauris Rāms (FK Partizāns) 3  
26 Edgars Ružello (FK Partizāns) 3  
27 Emīls Lielpēters (FK Partizāns) 1  
28 Lauris Linužs (FK Partizāns) 1  
29 Svajunas Fokas (FK Partizāns) 4  
30 Arvis Zelčs (FK Partizāns) 1  
31 Vitalijs Makejevs (OFVK) 2  
32 Mihails Semjonovs (OFVK) 1  
33 Andrejs Markovs (OFVK)   1
34 Aleksandrs Mihailovs (OFVK) 1