FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2010.- 2013. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA.              

Olaines minifutbola čempionāts 2016

Olaines novada futbola čempionāts 2016 noslēdzies!

Par čempionāta uzvarētājiem kļuva komanda “JAUNOLAINE”!                                   
Par labāko vārtsargu aizvadītajā čempionātā atzīts Deniss Drabovičs (Jaunolaine)  
Par labāko vārtu guvēju aizvadītajā čempionātā atzīts Jevgenijs Jeroha (Tente)       


1. Jaunolaine  
2. Tente            
3. Pārlielupe    



1. Baltika pieteikums  +             foto
2. Dalbespirts pieteikums  +       foto
3. Tente pieteikums   +              foto
4. Veterāni pieteikums  +           foto
5. Pārlielupe   pieteikums           foto
6. Jaunolaine pieteikums +         foto
7. Partizāns pieteikums             foto

Nolikums
Komandas pieteikums

 
Komandas 1 2 3 4 5 6 7 S U N Z Vārti P
1
Jaunolaine
2:2 3:1 3:1 6:1 1:1 4:1 12 9 2 1 42-14 29
0:5 7:1 1:0 2:0 3:1 10:0
2
Tente
2:2 1:7 5:0 10:0 4:2 5:2 12 8 2 2 57-16 26
5:0 1:1 8:2 0:1 6:1 10:0
3
Pārlielupe
1:3 7:1 3:1 0:0 4:1 4:0 12 6 3 3 45-20 21
1:7 1:1 1:3 3:3 10:0 10:0
4
Veterāni
1:3 0:5 1:3 2:1 2:0 0:1 12 5 1 6 23-35 16
0:1 2:8 3:1 2:2 2:0 10:0
5
Dalbespirts
1:6 0:10 0:0 1:2 2:1 0:1 12 3 3 6 22-31 12
0:2 1:0 3:3 2:2 2:4 10:0
6
Baltika
1:1 2:4 1:4 0:2 1:2 2:1 12 3 1 8 23-37 10
1:3 1:6 0:10 0:2 4:2 10:0
7
Partizāns
1:4 2:5 0:4 1:0 1:0 1:2 12 2 0 10 6-75 6
0:10 0:10 0:10 0:10 0:10 0:10

Komanda “Partizāns” tiek diskvalificēta un izstājās no turnīra.

Spēļu kalendārs

1.aplis Datums Laiks Saimnieki Viesi Tiesnesis Rezultāts
1.kārta 14.05 17:30 Baltika Dalbespirts D.Antropovs 1:2
1.kārta 14.05 18:00 Partizāns Tente J.Keziks 2:5
1.kārta 14.05 18:30 Jaunolaine Veterāni E.Auziņš 3:1
2.kārta 21.05 18:00 Veterāni Pārlielupe E.Antonišķis 1:3
2.kārta 21.05 18:30 Tente Baltika D.Antropovs 4:2
2.kārta 21.05 19:00 Dalbespirts Partizāns V.Šlikovs 0:1
3.kārta 29.05 18:00 Dalbespirts Pārlielupe V.Šlikovs 0:0
3.kārta 29.05 18:30 Partizāns Veterāni J.Keziks 1:0
3.kārta 29.05 19:00 Tente Jaunolaine E.Antonišķis 2:2
4.kārta 11.06 17:30 Jaunolaine Dalbespirts S.Fokas 6:1
4.kārta 11.06 18:00 Veterāni Baltika J.Keziks 2:0
4.kārta 12.06 18:30 Pārlielupe Tente J.Keziks 7:1
5.kārta 19.06 17:30 Pārlielupe Partizāns J.Keziks 4:0
5.kārta 19.06 18:30 Jaunolaine Baltika S.Fokas 1:1
5.kārta 19.06 19:00 Veterāni Dalbespirts V.Šlikovs 2:1
6.kārta 03.07 17:30 Baltika Pārlielupe J.Keziks 1:4
6.kārta 03.07 18:00 Partizāns Jaunolaine V.Kornišovs 1:4
6.kārta 03.07 18:30 Tente Veterāni J.Keziks 5:0
7.kārta 09.07 17:30 Partizāns Baltika V.Šlikovs 1:2
7.kārta 09.07 18:30 Tente Dalbespirts S.Fokas 10:0
7.kārta 09.07 19:00 Pārlielupe Jaunolaine V.Voroširins 1:3
2.aplis Datums Laiks Saimnieki Viesi Tiesnesis Rezultāts
8.kārta 07.08 18:00 Dalbespirts Baltika V.Voroširins 2:4
8.kārta 07.08 19:00 Veterāni Jaunolaine E.Auziņš 0:1
9.kārta 13.08 18:30 Baltika Tente J.Keziks 1:6
10.kārta 21.08 18:00 Pārlielupe Dalbespirts V.Voroširins 3:3
10.kārta 21.08 18:30 Veterāni Baltika J.Keziks 2:0
10.kārta 21.08 19:00 Jaunolaine Tente V.Voroširins 0:5
11.kārta 28.08 18:00 Baltika Jaunolaine J.Keziks 1:3
11.kārta 28.08 19:00 Dalbespirts Veterāni J.Keziks 2:2
11.kārta 03.09 18:30 Tente Pārlielupe V.Voroširins 1:1
9.kārta 04.09 18:00 Pārlielupe Veterāni J.Keziks 1:3
12.kārta 11.09 18:30 Jaunolaine Pārlielupe V.Voroširins 7:1
12.kārta 11.09 19:00 Dalbespirts Tente E.Auziņš 1:0
13.kārta 17.09 18:00 Veterāni Tente J.Keziks 2:8
13.kārta 17.09 18:30 Pārlielupe Baltika V.Voroširins 10:0
13.kārta 17.09 19:00 Dalbespirts Jaunolaine J.Keziks 0:2
  17.09 20:00 Apbalvošanas ceremonija!

Čempionāta labākais bombardieris TOP 10  (pēc 13 kārtām) 
Vārds, Uzvārds Komanda Vārti 
1 Jevgenijs Jeroha Tente 12
2 Aleksandrs Mihailovs Jaunolaine 9
3 Aleksandrs Škoļnikovs Tente 8
4 Jevgenijs Liukonens Tente 7
5 Edgars Ratkevičs Pārlielupe 6
6 Ruslans Medvedins Jaunolaine 6
7 Maksims Kudrjašovs Tente 6
8 Mihails Nikiforovs Tente 5
9 Edgars Rožkovs Pārlielupe 5
10 Vladislavs Medvedins Jaunolaine 5
11 Oto Renārs Lūsis Dalbespirts 5


Čempionāta nedisciplinēti spēlētāji (pēc 13 kārtām)
Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes   Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes
Kaspars Golmeisters Baltika 1       Aleksandrs Čmiļs Dalbespirts 1    
Valērijs Gubins Baltika 2       Daniels Ķemers Dalbespirts 1    
Konstantīns Lebedjko Baltika 1       Emīls Dobrājs Dalbespirts 1    
Pavels Agupovs Baltika 1       Elvijs Antonišķis Dalbespirts 2    
Jevgēnijs Zavadskis Baltika 1       Oto Renārs Lūsis Dalbespirts 1    
Aleksandrs Radčenko Baltika 1         Dalbespirts      
Olegs Paradovskis Baltika 1         Dalbespirts      
Pavels Modnovs Baltika 1                
Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes   Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes
Nauris Rāms Partizāns 1       Maksims Kudrjašovs Tente 3    
Svajunas Fokas Partizāns 2       Mārtiņš Sīpols Tente 1    
Ivo Gorbunovs Partizāns 2       Aleksandrs Škoļnikovs Tente 1 1  
Arvils Barkans Partizāns 1       Jevgenijs Jeroha Tente 3    
Ričards Iesaliņš Partizāns 1       Deniss Putilovs Tente 1    
  Partizāns         Viktors Semjonovs Tente 1    
  Partizāns           Tente      
Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes   Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes
Aleksandrs Mihailovs Jaunolaine 1       Mihails Semjonovs Veterāni 1    
Pavels Antropovs Jaunolaine 2       Igors Jablonskis Veterāni 1    
Dmitrijs Antropovs Jaunolaine 2       Vladimirs Birkenbergs Veterāni 1    
Bogdans Jakovišins Jaunolaine 1       Viktors Matvejevs Veterāni 1    
  Jaunolaine         Aleksandrs Pogrebnojs Veterāni 1    
  Jaunolaine         Vitalijs Makejevs Veterāni 1    
  Jaunolaine           Veterāni      
Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes   Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes
Juris Balodis Pārlielupe 1                
Edgars Rožkovs Pārlielupe 1                
Matīss Bičevskis Pārlielupe 1                
Edgars Ratkevičs Pārlielupe 1                
  Pārlielupe                  
  Pārlielupe                  
  Pārlielupe