FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2010.- 2013. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA.              

Spēļu kalendārs

2009.g.dz. (U-11)

Datums Laiks Vieta Turnīra nosaukums Spēle Piezīmes
18.01.2020 10:00 Elektrum Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga Sportland CUP 2020 Bērnu futbola turnīrs
18.04.2020 10:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 OLAINE CUP - 2020 Bērnu futbola turnīrs 18.04. – 19.04.2020

2004.g.dz. (U-16)

Datums Laiks Vieta Turnīra nosaukums Spēle Piezīmes
18.01.2020 11:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 WINTER CUP 2020 SG-FA Siauliai – SK Babīte
18.01.2020 13:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 WINTER CUP 2020 SG-FA Siauliai-05 - AFA Olaine
25.01.2020 11:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 WINTER CUP 2020 FS Jelgava - AFA Olaine
25.01.2020 13:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 WINTER CUP 2020 SG-FA Siauliai - FK Tukums
25.01.2020 15:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 WINTER CUP 2020 SG-FA Siauliai-05 - SK Babīte
01.02.2020 11:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 WINTER CUP 2020 FS Jelgava - SK Babīte
05.02.2020 18:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 WINTER CUP 2020 AFA Olaine - FK Tukums
08.02.2020 11:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 WINTER CUP 2020 FS Jelgava - FK Tukums
15.02.2020 11:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 WINTER CUP 2020 AFA Olaine - SG-FA Siauliai
15.02.2020 13:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 WINTER CUP 2020 FS Jelgava - SG-FA Siauliai-05
15.02.2020 15:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 WINTER CUP 2020 SK Babīte - FK Tukums
23.02.2020 11:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 WINTER CUP 2020 SK Babīte - AFA Olaine
23.02.2020 13:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 WINTER CUP 2020 FS Jelgava - SG-FA Siauliai
23.02.2020 15:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 WINTER CUP 2020 FK Tukums - SG-FA Siauliai-05

Meitenes, 2006.-2007.g.dz. (U-14)

Datums Laiks Vieta Turnīra nosaukums Spēle Piezīmes
18.01.2020 13:00 Jaunolaines Sporta nams, Meža 2b Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts 2020 Sabraukums, 1.kārta, Elites grupa
29.02.2020 10:00 Jaunolaines Sporta nams, Meža 2b Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts 2020 Sabraukums, 2.kārta, Elites grupa
15.03.2020 10:00 Jaunolaines Sporta nams, Meža 2b Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts 2020 Sabraukums, 3.kārta, Elites grupa
26.04.2020 10:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 OLAINE CUP - 2020 Meiteņu futbola turnīrs
05.07.2020 12:00 Rimini, Riviera, ITA San Marino Cup 2020 Starptautiskais futbola turnīrs 03.07.2020 - 12.07.2020

2010.g.dz. (U-10)

Datums Laiks Vieta Turnīra nosaukums Spēle Piezīmes
19.01.2020 10:00 Olaine Sporta nams, Zemgales 33a Zemgales Jaunatnes futbola čempionāts 2020 Bērnu futbola turnīrs
04.04.2020 10:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 OLAINE CUP - 2020 Bērnu futbola turnīrs 04.04. – 05.04.2020

2013.g.dz. (U-7)

Datums Laiks Vieta Turnīra nosaukums Spēle Piezīmes
19.01.2020 10:00 Elektrum Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga Sportland CUP 2020 Bērnu futbola turnīrs

Meitenes, 2010.-2012.g.dz. (U-10)

Datums Laiks Vieta Turnīra nosaukums Spēle Piezīmes
25.01.2020 10:00 Olaine Sporta nams, Zemgales 33a Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts 2020 Sabraukums, 1.kārta
22.02.2020 10:00 Olaine Sporta nams, Zemgales 33a Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts 2020 Sabraukums, 2.kārta
21.03.2020 10:00 Olaine Sporta nams, Zemgales 33a Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts 2020 Sabraukums, 3.kārta

Sievietes (Virslīga)

Datums Laiks Vieta Turnīra nosaukums Spēle Piezīmes
02.02.2020 10:00 LLU Sporta halle, Tērvetes 91d, Jelgava Latvijas Sieviešu telpu futbola čempionāts 2019 Sabraukums, 2.kārta, 2.divīzija C.grupa
16.02.2020 10:00 ? Latvijas Sieviešu telpu futbola čempionāts 2019 Sabraukums, 2.divīzija, spēles par vietām

Meitenes, 2008.-2009.g.dz. (U-12)

Datums Laiks Vieta Turnīra nosaukums Spēle Piezīmes
08.02.2020 13:00 Jaunolaines Sporta nams, Meža 2b Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts 2020 Sabraukums, 2.kārta, Elites grupa
09.02.2020 10:00 Jaunolaines Sporta nams, Meža 2b Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts 2020 Sabraukums, 2.kārta, Attīstības grupa
07.03.2020 10:00 Jaunolaines Sporta nams, Meža 2b Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts 2020 Sabraukums, 3.kārta, Elites grupa
08.03.2020 10:00 Jaunolaines Sporta nams, Meža 2b Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts 2020 Sabraukums, 3.kārta, Attīstības grupa
25.04.2020 10:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 OLAINE CUP - 2020 Meiteņu futbola turnīrs

2005.g.dz. (U-15)

Datums Laiks Vieta Turnīra nosaukums Spēle Piezīmes
20.03.2020 14:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 OLAINE CUP - 2020 Bērnu futbola turnīrs 20.03. – 22.03.2020

2006.g.dz. (U-14)

Datums Laiks Vieta Turnīra nosaukums Spēle Piezīmes
27.03.2020 14:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 OLAINE CUP - 2020 Bērnu futbola turnīrs 27.03. – 29.03.2020

2008.g.dz. (U-12)

Datums Laiks Vieta Turnīra nosaukums Spēle Piezīmes
04.04.2020 10:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 OLAINE CUP - 2020 Bērnu futbola turnīrs 04.04. – 05.04.2020

2011.g.dz. (U-9)

Datums Laiks Vieta Turnīra nosaukums Spēle Piezīmes
03.05.2020 10:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 OLAINE CUP - 2020 Bērnu futbola turnīrs

2012.g.dz. (U-8)

Datums Laiks Vieta Turnīra nosaukums Spēle Piezīmes
04.05.2020 10:00 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 OLAINE CUP - 2020 Bērnu futbola turnīrs

Meitenes, 2004.-2005.g.dz. (U-16)

Datums Laiks Vieta Turnīra nosaukums Spēle Piezīmes
05.07.2020 12:00 Rimini, Riviera, ITA San Marino Cup 2020 Starptautiskais futbola turnīrs 03.07.2020 - 12.07.2020