FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2010.- 2013. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA.              

Olaines minifutbola čempionāts 2018



Olaine novada minifutbola čempionāts 2018

Nolikums            Pieteikuma lapa


1. OFVK
2. FK Allegro/Dobeles dzirnavnieks
3. FC INTER Dobele
4. FK Jaunolaine  -  izstājās no čempionāta!
5. FC Maskachka-2 
6. Lokomotīve
7. FK Ozolnieki

Olaines novada futbola čempionāts 2018 noslēdzies!

Par čempionāta uzvarētājiem kļuva komanda “FK ALLEGRO/Dobeles dzirnavnieks”!                                                                                                     
Par labāko vārtsargu aizvadītajā čempionātā tika atzīts Edgars Andrejevs (FK ALLEGRO/Dobeles dzirnavnieks  
Par labāko vārtu guvēju aizvadītajā čempionātā tika atzīts Arvis Krūmiņš (FK ALLEGRO/Dobeles dzirnavnieks)  

      

Turnīra tabula

Komandas 1 2 3 4 5 6 S U N Z Vārti P
1
Allegro/Dobeles dzirnavnieks
1:1 4:1 2:2 1:0 7:3 10 8 2 0 29-7 26
1:0 5:0 1:0 2:0 5:0
2
Ozolnieki
1:1 1:4 3:2 2:1 4:2 10 6 1 3 23-13 19
0:1 4:0 1:2 1:0 6:0
3
Lokomotīve
1:4 4:1 3:1 1:3 0:1 10 5 0 5 22-23 15
0:5 0:4 6:1 5:2 2:1
4
Maskachka-2
2:2 2:3 1:3 8:0 1:0 10 4 1 5 21-18 13
0:1 2:1 1:6 0:1 4:1
5
OFVK
0:1 1:2 3:1 0:8 1:6 10 3 0 7 9-26 9
0:2 0:1 2:5 1:0 1:0
6
Inter Dobele
3:7 2:4 1:0 0:1 6:1 10 2 0 8 14-31 6
0:5 0:6 1:2 1:4 0:1

 

Spēļu kalendārs

1.aplis Datums Laiks Saimnieki Viesi Tiesnesis Rezultāts
1.kārta 10.06. 17:30 FK Ozolnieki FC Maskachka-2 Pjotrs Babickis 3:2
1.kārta 10.06. 18:00 FK Allegro/DD Lokomotīve Jevgenijs Keziks 4:1
1.kārta 10.06. 18:30 FC Inter Dobele OFVK Pjotrs Babickis 6:1
2.kārta 04.07. 20:30 FK Allegro/DD OFVK Jevgenijs Keziks 1:0
2.kārta 05.07. 20:30 FK Ozolnieki Lokomotīve Vladimirs Šlikovs 1:4
3.kārta 08.07. 17:30 FC Inter Dobele FK Allegro/DD Pjotrs Babickis 3:7
3.kārta 08.07. 18:00 OFVK FC Maskachka-2 Vladimirs Šlikovs 0:8
4.kārta 17.07. 20:30 Lokomotīve FC Maskachka-2 Vladimirs Šlikovs 3:1
4.kārta 19.07. 20:30 FK Ozolnieki FC Inter Dobele Jevgenijs Keziks 4:2
5.kārta 22.07. 17:30 FK Ozolnieki FK Allegro/DD Jevgenijs Keziks 1:1
5.kārta 22.07. 18:00 FC Inter Dobele Lokomotīve Vladimirs Šlikovs 1:0
6.kārta 31.07. 20:30 Lokomotīve OFVK Vladimirs Šlikovs 1:3
6.kārta 29.07. 18:30 FC Maskachka-2 FC Inter Dobele Jevgenijs Keziks 1:0
7.kārta 04.08. 19:00 FC Maskachka-2 FK Allegro/DD Jevgenijs Keziks 2:2
7.kārta 07.08. 20:30 FK Ozolnieki OFVK Jevgenijs Keziks 2:1
2.aplis Datums Laiks Saimnieki Viesi Tiesnesis Rezultāts
8.kārta 11.08. 17:30 Lokomotīve FK Allegro/DD Vladimirs Šlikovs 0:5
8.kārta 14.08. 20:30 OFVK FC Inter Dobele Jevgenijs Keziks 1:0
8.kārta 14.08. 20:30 FC Maskachka-2 FK Ozolnieki Vladimirs Šlikovs 2:1
9.kārta 19.08. 17:30 FC Maskachka-2 OFVK Vladimirs Šlikovs 0:1
9.kārta 19.08. 18:00 FK Allegro/DD FK Ozolnieki Jevgenijs Keziks 1:0
9.kārta 19.08. 18:30 Lokomotīve FC Inter Dobele Vladimirs Šlikovs 2:1
10.kārta 25.08. 17:30 FC Inter Dobele FC Maskachka-2 Vladimirs Šlikovs 1:4
10.kārta 28.08. 20:30 Lokomotīve FK Ozolnieki Jevgenijs Keziks 0:4
10.kārta 25.08. 18:30 OFVK FK Allegro/DD Vladimirs Šlikovs 0:2
11.kārta 02.09. 17:30 FK Allegro/DD FC Inter Dobele Pjotrs Babickis 5:0
11.kārta 02.09. 18:00 OFVK FK Ozolnieki Vladimirs Šlikovs 0:1
11.kārta 02.09. 18:30 FC Maskachka-2 Lokomotīve Pjotrs Babickis 1:6
12.kārta 09.09. 17:30 OFVK Lokomotīve Pjotrs Babickis 2:5
12.kārta 09.09. 18:00 FK Allegro/DD FC Maskachka-2 Vladimirs Šlikovs 1:0
12.kārta 09.09. 18:30 FC Inter Dobele FK Ozolnieki Pjotrs Babickis 0:6
  09.09. 19:30 Apbalvošanas ceremonija!
 
Čempionāta labākais bombardieris TOP 
Vārds, Uzvārds Komanda Vārti 
1 Arvis Krūmiņš FK Allegro/Dobeles dzirnavnieks 9
2 Aleksejs Gavrikovs FC Maskachka-2 8
3 Jevgeņijs Bistrovs FC Maskachka-2 8
4 Gatis Vārna Ozolnieki 8
5 Igors Vorobjovs Lokomotīve 5
6 Markuss Kruglaužs FK Inter Dobele 4
7 Aldis Trukšāns FK Allegro/Dobeles dzirnavnieks 4
8 Māris Dūrējs FK Allegro/Dobeles dzirnavnieks 4
9 Deniss Tulinovs Lokomotīve 3
10 Jānis Šteinerts FK Allegro/Dobeles dzirnavnieks 3
11 Matīss Bičevskis Ozolnieki 3
12 Andrejs Buližko Ozolnieki 3
13 Viktors Rezjapkins Lokomotīve 3


Čempionāta nedisciplinēti spēlētāji
Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes
Andris Vurčs OFVK 2    
Pavels Agupovs OFVK 1    
Oskars Spedževs OFVK 1    
Māris Pīlēģis FK Inter Dobele 1    
Kaspars Jasaitis FK Inter Dobele 2    
Edgars Bratčenko FK Inter Dobele 1    
Igors Bratčenko FK Inter Dobele 2    
Kristaps Sosnarevs FK Inter Dobele 1    
Edgars Rožkovs FK Ozolnieki 1    
Aleksejs Trofimovs FK Ozolnieki 1    
Māris Nadziņš FK Ozolnieki 1    
Kaspars Aksjonoks FK Ozolnieki 1    
Raitis Kols FK Ozolnieki 2    
Igors Vorobjovs Lokomotīve 1    
Maksims Rutkovskis Maskachka-2 1    
Edvins Grigorjevs Maskachka-2 1    
Jevgeņijs Bistrovs Maskachka-2 1    
Valerijs Frolovs Maskachka-2 2    
Dmitrijs Mogilnijs Maskachka-2 1    
Andrejs Poluhins Maskachka-2 1    
Dmitrijs Kuļiņičs FK Allegro/Dob.dz. 1    
Oskars Audzēvičs FK Allegro/Dob.dz.   1  
Andrejs Dementjevs FK Allegro/Dob.dz. 1    
Raimonds Nakraševičs FK Allegro/Dob.dz. 1    
Arvis Krūmiņš FK Allegro/Dob.dz. 1