FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2010.- 2013. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA.              

Olaines minifutbola čempionāts 2017


                                                                                 
Olaines novada futbola čempionāts 2017 noslēdzies!

Par čempionāta uzvarētājiem kļuva komanda “FK LOKOMOTĪVE”!                                                                
Par labāko vārtsargu aizvadītajā čempionātā atzīts Kaspars Sondors (FK Ozolnieki)   
Par labāko vārtu guvēju aizvadītajā čempionātā atzīts Jurijs Ivanovs (FK Lokomotīve)


      
     

1. FK Lokomotīve, labākais spēlētājs Romualds Garkuļs-Gurevičs
2. FK Ozolnieki, labākais spēlētājs Andrejs Buližko   
3. FK Jaunolaine, labākais spēlētājs Ruslans Medvedins
4. FK Riola, labākais spēlētājs Oļegs Paradovskijs
5. FK Veterāns, labākais spēlētājs Andrejs Kurjačijs
6. Jelgavas Blice, labākais spēlētājs Dmitrijs Buglakovs
7. SK Zebiekste, labākais spēlētājs Vadims Cariks
8. Team Sketch, labākais spēlētājs Aleksandrs Čmiļs  


Čempionāta nolikums             Pieteikuma veidlapa               Spēles protokols

Pieteikušās komandas:
1. FK Lokomotīve        Komandas pieteikums      Komandas foto
2. FK Veterāns            Komandas pieteikums      Komandas foto
3. SK Zebiekste           Komandas pieteikums      Komandas foto
4. FK Ozolnieki            Komandas pieteikums      Komandas foto
5. FK Jaunolaine          Komandas pieteikums      Komandas foto
6. FK Riola                   Komandas pieteikums      Komandas foto
7. Team sketch            Komandas pieteikums      Komandas foto
8. Jelgavas Blice          Komandas pieteikums      Komandas foto

Turnīra tabula

Komandas 1 2 3 4 5 6 7 8 S U N Z Vārti P
1
FK Lokomotīve
3:1 4:2 1:0 2:0 3:1 1:1 5:1 14 11 2 1 47-13 35
0:1 2:1 4:4 5:0 10:0 3:0 4:1
2
FK Ozolnieki
1:3 1:2 2:0 1:1 2:1 6:1 1:0 14 10 2 2 45-12 32
1:0 1:1 2:0 2:0 10:0 5:3 10:0
3
FK Jaunolaine
2:4 2:1 4:0 2:2 4:1 4:2 5:2 14 9 2 3 46-22 29
1:2 1:1 4:0 2:4 10:0 3:2 2:1
4
FK Riola
0:1 0:2 0:4 2:0 1:1 4:1 2:0 14 5 4 5 25-29 19
4:4 0:2 0:4 2:1 3:3 6:5 1:1
5
FK Veterāns
0:2 1:1 2:2 0:2 3:2 4:2 10:0 14 5 4 5 38-25 19
0:5 0:2 4:2 1:2 2:2 1:1 10:0
6
Jelgavas Blice
1:3 1:2 1:4 1:1 2:3 2:1 3:0 14 3 3 8 19-56 12
0:10 0:10 0:10 3:3 2:2 0:5 3:2
7
SK Zebiekste
1:1 1:6 2:4 1:4 2:4 1:2 5:0 14 3 2 9 32-41 11
0:3 3:5 2:3 5:6 1:1 5:0 3:2
8
Team sketch
1:5 0:1 2:5 0:2 0:10 0:3 0:5 14 0 1 13 10-64 1
1:4 0:10 1:2 1:1 0:10 2:3 2:3

 

Spēļu kalendārs

1.aplis Datums Laiks Saimnieki Viesi Tiesnesis Rezultāts
1.kārta 11.06. 17:30 Jelgavas Blice SK Zebiekste Jurijs Popovičenko 2:1
1.kārta 11.06. 18:00 FK Veterāns FK Jaunolaine Jevgenijs Keziks 2:2
1.kārta 11.06. 18:30 Team sketch FK Lokomotīve Jurijs Popovičenko 1:5
1.kārta 11.06. 19:00 FK Riola FK Ozolnieki Jevgenijs Keziks 0:2
2.kārta 18.06. 17:30 FK Lokomotīve FK Ozolnieki Andrejs Zaharčukovs 3:1
2.kārta 18.06. 18:00 FK Veterāns Jelgavas Blice Jevgenijs Keziks 3:2
2.kārta 18.06. 18:30 FK Jaunolaine FK Riola Andrejs Zaharčukovs 4:0
2.kārta 18.06. 19:00 Team sketch SK Zebiekste Jevgenijs Keziks 0:5
3.kārta 02.07. 17:30 FK Veterāns FK Riola Jurijs Popovičenko 0:2
3.kārta 02.07. 18:00 FK Ozolnieki SK Zebiekste Jevgenijs Keziks 6:1
3.kārta 02.07. 18:30 Jelgavas Blice Team sketch Jurijs Popovičenko 3:0
3.kārta 02.07. 19:00 FK Lokomotīve FK Jaunolaine Jevgenijs Keziks 4:2
4.kārta 16.07. 17:30 FK Lokomotīve SK Zebiekste Jevgenijs Keziks 1:1
4.kārta 16.07. 18:00 FK Jaunolaine Team sketch Jurijs Popovičenko 5:2
4.kārta 16.07. 18:30 FK Veterāns FK Ozolnieki Jevgenijs Keziks 1:1
4.kārta 16.07. 19:00 FK Riola Jelgavas Blice Jurijs Popovičenko 1:1
5.kārta 23.07. 18:00 FK Riola Team sketch Jevgenijs Keziks 2:0
5.kārta 23.07. 18:30 FK Veterāns SK Zebiekste Andrejs Zaharčukovs 4:2
5.kārta 23.07. 19:00 FK Ozolnieki FK Jaunolaine Jevgenijs Keziks 1:2
6.kārta 30.07. 17:30 FK Veterāns FK Lokomotīve Jevgenijs Keziks 0:2
6.kārta 30.07. 18:00 FK Jaunolaine Jelgavas Blice Vladimirs Šlikovs 4:1
6.kārta 30.07. 18:30 Team sketch FK Ozolnieki Jevgenijs Keziks 0:1
6.kārta 30.07. 19:00 SK Zebiekste FK Riola Vladimirs Šlikovs 1:4
7.kārta 05.08. 18:00 FK Riola FK Lokomotīve Jevgenijs Keziks 0:1
7.kārta 05.08. 18:30 Jelgavas Blice FK Ozolnieki Vladimirs Šlikovs 1:2
7.kārta 05.08. 19:00 FK Veterāns Team sketch Jevgenijs Keziks 10:0(teh.)
2.aplis Datums Laiks Saimnieki Viesi Tiesnesis Rezultāts
8.kārta 13.08. 17:30 SK Zebiekste Jelgavas Blice Jevgenijs Keziks 5:0
8.kārta 13.08. 18:00 FK Jaunolaine FK Veterāns Vladimirs Šlikovs 2:4
8.kārta 13.08. 18:30 FK Lokomotīve Team sketch Jevgenijs Keziks 4:1
8.kārta 13.08. 19:00 FK Ozolnieki FK Riola Vladimirs Šlikovs 2:0
9.kārta 20.08. 17:30 FK Ozolnieki FK Lokomotīve Jurijs Popovičenko 1:0
9.kārta 20.08. 18:00 Jelgavas Blice FK Veterāns Jevgenijs Keziks 2:2
9.kārta 20.08. 18:30 FK Riola FK Jaunolaine Jurijs Popovičenko 0:4
9.kārta 20.08. 19:00 SK Zebiekste Team sketch Vladimirs Šlikovs 3:2
10.kārta 27.08. 17:30 FK Veterāns FK Riola Jevgenijs Keziks 1:2
10.kārta 27.08. 18:00 FK Ozolnieki SK Ziebiekstes Vladimirs Šlikovs 5:3
10.kārta 27.08. 18:30 Team sketch Jelgavas Blice Jevgenijs Keziks 2:3
10.kārta 27.08. 19:00 FK Jaunolaine FK Lokomotīve Vladimirs Šlikovs 1:2
11.kārta 03.09. 18:30 SK Zebiekste FK Lokomotīve Jevgenijs Keziks 0:3
11.kārta 03.09. 19:00 Team sketch FK Jaunolaine Jurijs Popovičenko 1:2
11.kārta 03.09. 19:30 FK Ozolnieki FK Veterāns Jevgenijs Keziks 2:0
11.kārta 03.09. 20:00 Jelgavas Blice FK Riola Jurijs Popovičenko 3:3
12.kārta 10.09. 17:30 FK Lokomotīve Jelgavas Blice Jevgenijs Keziks 10:0(teh.)
12.kārta 10.09. 18:00 Team sketch FK Riola Jurijs Popovičenko 1:1
12.kārta 10.09. 18:30 SK Zebiekste FK Veterāns Vladimirs Šlikovs 1:1
12.kārta 10.09. 19:00 FK Jaunolaine FK Ozolnieki Jurijs Popovičenko 1:1
5.kārta 17.09. 18:00 Jelgavas Blice FK Lokomotīve Jurijs Popovičenko 1:3
7.kārta 17.09. 18:30 SK Zebiekste FK Jaunolaine Jevgenijs Keziks 2:4
13.kārta 24.09. 17:30 FK Lokomotīve FK Veterāns Jevgenijs Keziks 5:0
13.kārta 24.09. 18:30 FK Ozolnieki Team sketch Jevgenijs Keziks 10:0(tehn.)
13.kārta 24.09. 19:00 FK Riola SK Zebiekste Vladimirs Šlikovs 6:5
13.kārta 30.09. 18:00 Jelgavas Blice FK Jaunolaine Jurijs Popovičenko 0:10(tehn.)
14.kārta 01.10. 17:30 FK Jaunolaine SK Zebiekste Vladimirs Šlikovs 3:2
14.kārta 01.10. 18:00 FK Lokomotīve FK Riola Jurijs Popovičenko 4:4
14.kārta 01.10. 18:30 FK Ozolnieki Jelgavas Blice Vladimirs Šlikovs 10:0(teh.)
14.kārta 01.10. 19:00 Team sketch FK Veterāns Jurijs Popovičenko 0:10(teh.)
  01.10. 19:40 Apbalvošanas ceremonija!

Čempionāta labākais bombardieris TOP 10. Pēc 14.kārtas. 
Vārds, Uzvārds Komanda Vārti 
1 Jurijs Ivanovs FK Lokomotīve 18
2 Ruslans Medvedins FK Jaunolaine 17
3 Andrejs Cariks SK Zebiekste 14
4 Jevgenijs Drabovičs FK Riola 8
5 Andrejs Buližko FK Ozolnieki 7
6 Jurijs Macuks FK Riola 7
7 Vitālijs Abramovs FK Lokomotīve 6
8 Andreijs Kurjačijs FK Veterāns 5
9 Dmitrijs Blinnikovs Jelgavas Blice 5
10 Aleksandrs Mihailovs FK Jaunolaine 5
11 Murmans Gvinerija SK Zebiekste 5
12 Ruslans Drabovičs FK Jaunolaine 5
13 Vadims Lavrovs SK Zebiekste 4
14 Aleksejs Vasiljevs FK Veterāns 4
15 Vladislavs Medvedins FK Jaunolaine 4
16 Edgars Ratkevičs FK Ozolnieki 4

Čempionāta nedisciplinēti spēlētāji, pēc 14.kārtas
Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes   Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes
Matīss Bičevskis FK Ozolnieki 1       Vladimirs  Birkenbergs FK Veterāns 1    
Māris Nadziņš FK Ozolnieki 1       Jevgenijs  Semjonovs FK Veterāns 1    
Kaspars Sondors FK Ozolnieki 1       Oskars Spedževs FK Veterāns 2    
Jānis Oļehnovičs FK Ozolnieki 1       Arturs Pozņaks FK Veterāns 2    
Andrejs Zaharčukovs FK Ozolnieki 2                
Kaspars Aksjonovs FK Ozolnieki 1                
Edgars Rožkovs FK Ozolnieki 2                
Vladimirs Gudeļonoks FK Ozolnieki     1            
Aleksejs Trofimovs FK Ozolnieki 1                
Andrejs Buližko FK Ozolnieki 1                
Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes   Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes
Maksims Kudrjašovs FK Riola     3   Oto Renārs Lūsis Team Sketch 1    
Jevgenijs Zavadskijs FK Riola 2                  3   Emīls Dobrājs Team Sketch         1
Dmitrijs Trofimovs FK Riola 2       Aleksandrs Čmiļs Team Sketch 1    
            Daniels Ķemers Team Sketch 1    
            Olegs Sisojevs Team Sketch 1    
Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes   Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes
Dmitrijs Antropovs FK Jaunolaine 1       Vladimirs Abramovs FK Lokomotīve 1    
Bogdans Jakovišins FK Jaunolaine 1       Igors Vorobjovs FK Lokomotīve 1    
Vladislavs Medvedins FK Jaunolaine 3       Jurijs Ivanovs FK Lokomotīve 1    
Ruslans Drabovičs FK Jaunolaine 2       Romualds Garkuļs-Gurevičs FK Lokomotīve 1    
Andrejs Markovs FK Jaunolaine 1                
Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes   Vārds, Uzvārds Komanda Piezīmes
Jevgenijs Lescenko SK Zebiekste 2       Aleksandrs Kulakovs Jelgavas Blice 2    
Andris Bogdanovs SK Zebiekste 1       Dmitrijs Buglakovs Jelgavas Blice 1    
Dmitrijs Antonovs SK Zebiekste 1       Dmitrijs Blinnikovs Jelgavas Blice 1    
Andrejs Cariks SK Zebiekste 1 1 3            
Vadims Lavrovs SK Zebiekste 1                
Sandis Vagalis SK Zebiekste 2   1            
Vladislavs Fomins SK Zebiekste 1