FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2010.- 2013. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA.              

Telpu futbols 2017

                   
Olaines novada telpu futbola čempionāts - 2017

Nolikums       Pieteikums    Protokols

Čempionāta dalībnieki:

1. Jaunolaine-1      komandas pieteikums              komandas foto
2. Jaunolaine-2      komandas pieteikums              komandas foto
3. Olaines FK         komandas pieteikums jauns    komandas foto
4. AddPack             komandas pieteikums              komandas foto
5. Baltika                 komandas pieteikums jauns    komandas foto
6. Blice                    komandas pieteikums jauns     komandas foto
7. Coinstore           komandas pieteikums jauns     komandas foto
8. Flops                   komandas pieteikums jauns     komandas foto


Olaines novada telpu futbola čempionāts 2017 ir noslēdzies!

1. Jaunolaine-2   
2. Olaines FK     
3. Blice                


Čempionāta labākais vārtsargs – Deniss Drabovičs (Jaunolaine-2) 


Čempionāta labākais vārtu guvējs - Ruslans Medvedins (Jaunolaine-2)  

        
Futzal 2017
 
Komandas 1 2 3 4 5 6 7 8 S U N Z Vārti P
1
Jaunolaine-2
5:5 10:3 6:4 8:0 4:3 18:2 20:1 14 12 2 0 141-32 38
3:3 2:1 18:1 7:0 10:0 15:6 15:3
2
Olaines FK
5:5 4:2 10:3 6:4 10:5 10:1 15:4 14 12 2 0 112-40 38
3:3 5:3 13:3 8:1 10:0 5:2 8:4
3
Blice
3:10 2:4 3:5 3:7 4:1 10:0 6:1 14 8 0 6 91-50 24
1:2 3:5 14:3 13:3 10:0 7:5 12:4
4
Jaunolaine-1
4:6 3:10 5:3 6:2 5:0 9:5 6:3 14 8 0 6 64-88 24
1:18 3:13 3:14 3:6 3:1 7:6 6:1
5
Flops
0:8 4:6 7:3 2:6 3:3 4:6 7:2 14 6 1 7 65-71 19
0:7 1:8 3:13 6:3 10:0 5:4 13:2
6
AddPack
3:4 5:10 1:4 0:5 3:3 8:5 5:2 14 4 1 9 37-82 13
0:10 0:10 0:10 1:3 0:10 7:5 4:1
7
Baltika
2:18 1:10 0:10 5:9 6:4 5:8 3:4 14 2 0 12 54-112 6
6:15 2:5 5:7 6:7 4:5 5:7 4:3
8
Coinstore
1:20 4:15 1:6 3:6 2:7 2:5 4:3 14 1 0 13 35-124 3
3:15 4:8 4:12 1:6 2:13 1:4 3:4

 

Spēļu grafiks

1.aplis Datums Laiks Saimnieki Viesi         Tiesnesis Rezultāts Video
1. 27.11. 18:15 AddPack Coinstore Jurijs Popovičenko 5:2  
1. 27.11. 19:10 Flops Blice Jevgenijs Keziks 7:3  
1. 27.11. 20:05 Baltika Olaines FK Jurijs Popovičenko 1:10  
1. 27.11 21:00 Jaunolaine-2 Jaunolaine-1 Jevgenijs Keziks 6:4  
2. 04.12. 17:00 Baltika AddPack Vladimirs Šlikovs 5:8  
2. 04.12. 18:00 Blice Coinstore Jevgenijs Keziks 6:1  
2. 04.12. 19:00 Flops Jaunolaine-1 Vladimirs Šlikovs 2:6  
2. 04.12. 20:00 Olaines FK Jaunolaine-2 Jevgenijs Keziks 5:5  
3. 11.12. 17:00 Coinstore Olaines FK Vladimirs Šlikovs 4:15  
3. 11.12. 18:00 AddPack Flops Vladimirs Šlikovs 3:3  
3. 11.12. 19:00 Jaunolaine-2 Baltika Jevgenijs Keziks 18:2  
3. 11.12. 20:00 Jaunolaine-1 Blice Jevgenijs Keziks 5:3  
4. 18.12. 17:00 Jaunolaine-2 Flops Jurijs Popovičenko 8:0  
4. 18.12. 18:00 Jaunolaine-1 AddPack Jurijs Popovičenko 5:0  
4. 18.12. 19:00 Coinstore Baltika Vladimirs Šlikovs 4:3  
4. 18.12. 20:00 Olaines FK Blice Vladimirs Šlikovs 4:2  
5. 08.01. 17:00 Jaunolaine-1 Baltika Jurijs Popovičenko 9:5  
5. 08.01. 18:00 Coinstore Jaunolaine-2 Jevgenijs Keziks 1:20  
5. 08.01. 19:00 Olaines FK Flops Jurijs Popovičenko 6:4  
5. 08.01. 20:00 Blice AddPack Jevgenijs Keziks 4:1  
6. 15.01. 17:00 Baltika Blice Jevgenijs Keziks 0:10(tehn.)  
6. 15.01. 18:00 Flops Coinstore Jevgenijs Keziks 7:2  
6. 15.01. 19:00 AddPack Jaunolaine-2 Jevgenijs Keziks 3:4  
6. 15.01. 20:00 Olaines FK Jaunolaine-1 Jevgenijs Keziks 10:3  
7. 22.01. 17:00 AddPack Olaines FK Jevgenijs Keziks 5:10  
7. 22.01. 18:00 Baltika Flops Jevgenijs Keziks 6:4  
7. 22.01. 19:00 Jaunolaine-1 Coinstore Jurijs Popovičenko 6:3  
7. 22.01. 20:00 Blice Jaunolaine-2 Jurijs Popovičenko 3:10  
2.aplis Datums Laiks Saimnieki Viesi Tiesnesis Rezultāts Video
8. 29.01. 17:00 Coinstore AddPack Jevgenijs Keziks 1:4  
8. 29.01. 18:00 Olaines FK Baltika Jevgenijs Keziks 5:2  
8. 29.01. 20:00 Blice Flops Jevgenijs Keziks 13:3  
8. 02.02. 20:30 Jaunolaine-1 Jaunolaine-2 Jevgenijs Keziks 1:18  
9. 05.02. 17:00 AddPack Baltika Jevgenijs Keziks 7:5  
9. 05.02. 18:00 Coinstore Blice Jevgenijs Keziks 4:12  
9. 05.02. 19:00 Jaunolaine-1 Flops Jevgenijs Keziks 3:6  
9. 05.02. 20:00 Jaunolaine-2 Olaines FK Jevgenijs Keziks 3:3  
10. 12.02. 17:00 Olaines FK Coinstore Jevgenijs Keziks 8:4  
10. 12.02. 18:00 Flops  AddPack Jevgenijs Keziks 10:0(tehn.)  
10. 12.02. 19:00 Baltika Jaunolaine-2 Jevgenijs Keziks 6:15  
10. 12.02. 20:00 Blice Jaunolaine-1 Jevgenijs Keziks 14:3  
11. 18.02. 18:00 Flops Jaunolaine-2 Jevgenijs Keziks 0:7  
11. 19.02. 18:00 AddPack Jaunolaine-1 Jevgenijs Keziks 1:3  
11. 19.02. 19:00 Baltika Coinstore Jevgenijs Keziks 4:3  
12. 23.02. 20:30 Baltika Jaunolaine-1 Jevgenijs Keziks 6:7  
12. 26.02. 18:00 Jaunolaine-2 Coinstore Jevgenijs Keziks 15:3  
12. 26.02. 19:00 Flops Olaines FK Jevgenijs Keziks 1:8  
12. 26.02. 20:00 AddPack Blice Jevgenijs Keziks 0:10(tehn.)  
13. 04.03. 17:00 Blice Baltika Jevgenijs Keziks 7:5  
13. 04.03. 18:00 Coinstore Flops Jevgenijs Keziks 2:13  
13. 04.03. 19:00 Jaunolaine-2 AddPack Jevgenijs Keziks 10:0(tehn.)  
13. 04.03. 20:00 Jaunolaine-1 Olaines FK Jevgenijs Keziks 3:13  
11. 11.03. 18:00 Blice Olaines FK Jurijs Popovičenko 3:5  
14. 12.03. 17:00 Olaines FK AddPack Jevgenijs Keziks 10:0(tehn.)  
14. 12.03. 18:00 Flops Baltika Jevgenijs Keziks 5:4  
14. 12.03. 19:00 Coinstore Jaunolaine-1 Jevgenijs Keziks 1:6  
14. 12.03. 20:00 Jaunolaine-2 Blice Jevgenijs Keziks 2:1  
  12.03. 21:00 Apbalvošanas ceremonija!


Turnīra labākais bombardieris TOP 10. Kopvērtējums pēc 14.kārtas.

Vārds, Uzvārds Komanda Vārti
1. Ruslans Medvedins Jaunolaine-2 32
2. Dmitrijs Plukaitis Olaines FK 30
3. Aleksandrs Mihailovs Jaunolaine-2 23
4. Jevgenijs Drabovičs Olaines FK 21
5. Vladislavs Medvedins Jaunolaine-2 18
6. Ruslans Drabovičs Jaunolaine-1 17
7. Vladimirs Šlikovs Jaunolaine-2 16
8. Aleksandrs Kulakovs Blice 16
9. Bogdans Jakovišins Jaunolaine-2 14
10. Igors Vorobjevs Blice 12
11. Kaspars Golmeisters Baltika 12
12. Aleksandrs Čmiļs Flops 12
  Pilnais vārtu guvēju saraksts pēc 14.kārtas

Čempionāta nedisciplinēti spēlētāji. Kopvērtējums pēc 14.kārtas.

Vārds, Uzvārds                  Komanda Dzeltena kartīte Sarkana kartīte
Maksims Kudrjašovs Olaines FK 2  
Jurijs Macuks Olaines FK 2  
Aleksandrs Pogrebnojs Olaines FK 3  
Aleksandrs Pitkins Coinstore 3  
Aleksandrs Macanovs Olaines FK 1  
Jevgenijs Drabovičs Olaines FK 1  
Jurijs Macuks Olaines FK 2  
Dmitrijs Plukaitis Olaines FK 2  
Oļegs Maļčikovs Jaunolaine-1 1  
Jānis Dubovs Jaunolaine-1 3  
Pāvels Antropovs Jaunolaine-1 3  
Jūlijs Morozs Jaunolaine-1 1  
Andrejs Torgošovs Blice 1  
Jurijs Fjodorovs Blice 1  
Artūrs Barsegjans Blice 1  
Pavels Agupovs Coinstore 1  
Rihards Šenbergs Coinstore 1  
Nikolajs Pitkins Coinstore 1  
Andris Vurčs Coinstore 2  
Mihails Vaitjuļevičs Coinstore 1  
Aleksandrs Švaikovs Coinstore 1  
Aleksandrs Čmiļs Flops 1  
Mihails Semjonovs Flops 1  
Jevgēnijs Semjonovs Flops 1  
Jevgenijs Jeroha AddPack 2  
Maksims Kuzmins AddPack 1  
Vladislavs Medvedins Jaunolaine-2 1  
Vladimirs Šlikovs Jaunolaine-2 1  
Bogdans Jakovišins Jaunolaine-2 3  
Jurijs Ivanovs Jaunolaine-2 2  
Jevgenijs Zavadskis Baltika 1             3  
Kristians Kurcenko Baltika 1  
Kaspars Golmeisters Baltika 1  
Valērijs Gubins Baltika 1