FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2010.- 2013. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA.              

Olaines minifutbola čempionāts 2015


Čempionāts noslēdzies!
Paldies visām komandām par piedalīšanos un uz tikšanos nākamgad!

1.vieta - TENTE!
 


2.vieta - OFVK!
 


3.vieta - TEAM SKETCH!
 



OLAINES MINIFUTBOLA ČEMPIONĀTS 2015

Komandas 1 2 3 4 5 6 7 8 S U N Z Vārti P
1
Tente
1:0 1:1 6:2 6:0 6:0 7:1 5:0 14 12 1 1 65-18 37
1:4 6:1 9:3 4:3 6:0 4:2 3:1
2
OFVK
0:1 1:0 1:1 0:0 1:0 3:2 3:1 14 8 2 4 25-13 26
4:1 0:2 3:0 2:0 1:2 1:3 5:0
3
Team Sketch
1:1 0:1 1:2 1:0 3:2 4:0 3:1 14 8 1 5 28-22 25
1:6 2:0 4:2 2:4 4:0 0:2 2:1
4
FK Jaunolaine
2:6 1:1 2:1 5:3 5:0 3:1 4:0 14 7 1 6 42-40 22
3:9 0:3 2:4 1:5 5:2 1:4 8:1
5
FK Partyzāns
0:6 0:0 0:1 3:5 1:0 4:0 4:3 14 6 1 7 30-35 19
3:4 0:2 4:2 5:1 6:3 0:3 0:5
6
Dream team
0:6 0:1 2:3 0:5 0:1 2:1 5:2 14 5 0 9 23-42 15
0:6 2:1 0:4 2:5 3:6 2:1 5:0
7
FK Baltika
1:7 2:3 0:4 1:3 0:4 1:2 5:1 14 5 0 9 25-33 15
2:4 3:1 2:0 4:1 3:0 1:2 0:1
8
FK Amons
0:5 1:3 1:3 0:4 3:4 2:5 1:5 14 2 0 12 17-52 6
1:3 0:5 1:2 1:8 5:0 0:5 1:0

 

Spēles protokols
Komandas pieteikums
Čempionāta nolikums atjaunots


Dream team pieteikums atjaunots                        Komandas kopbilde
FK Baltika pieteikums atjaunots                           Komandas kopbilde
OFVK pieteikums atjaunots                                  Komandas kopbilde
Team Sketch pieteikums                                      Komandas kopbilde
FK Partyzāns pieteikums
                                      Komandas kopbilde
FK Amons pieteikums
                                          Komandas kopbilde
Tente pieteikums atjaunots                                  Komandas kopbilde
FK Jaunolaine pieteikums atjaunots                    Komandas kopbilde

Spēļu grafiks

1.aplis № Datums Laiks Saimnieki Viesi Tiesnesis Rezultāts
1. 24.05 19:00 FK Baltika FK Partyzāns Jevgēnijs Keziks 0:4
2. 24.05 19:30 FK Amons Team Sketch Vladimirs Šlikovs 1:3
3. 30.05 19:00 Dream team OFVK Arturs Agafonovs 0:1
4. 31.05 18:00 Tente FK Baltika Jevgēnijs Keziks 7:1
5. 31.05 18:30 FK Partyzāns Team Sketch Aleksandrs Mihailovs (1) 0:1
6. 7.06 18:00 FK Jaunolaine FK Amons Arturs Agafonovs 4:0
7. 7.06 18:30 OFVK Tente Vladimirs Šlikovs 0:1
8. 11.06 20:15 FK Jaunolaine Dream team  Jevgēnijs Keziks 5:0
9. 13.06 19:30 FK Baltika OFVK Vitalijs Makejevs 2:3
10. 14.06 19:00 FK Partyzāns FK Amons Vladimirs Šlikovs 4:3
11. 14.06 19:30 Team Sketch Tente Jevgēnijs Keziks 1:1
12. 19.06 20:30 Tente FK Jaunolaine Vladimirs Šlikovs 6:2
13. 20.06 18:30 FK Amons FK Baltika Vladimirs Šlikovs 1:5
14. 21.06 19:30 Dream team FK Partyzāns Aleksejs Gromovs 0:1
15. 25.06 20:15 Team Sketch FK Jaunolaine Vladimirs Šlikovs 1:2
16. 29.06 20:00 OFVK FK Jaunolaine Vladimirs Šlikovs 1:1
17. 30.06 20:15 Dream team Team Sketch Vitalijs Makejevs 2:3
18. 4.07 18:15 Tente FK Amons Vitalijs Makejevs  5:0*
19. 5.07 18:00 FK Partyzāns OFVK Aleksejs Gromovs 0:0
20. 8.07 20:30 OFVK FK Amons Vladimirs Šlikovs 3:1
21. 11.07 17:00 FK Baltika Team Sketch Vladimirs Šlikovs 0:4
22. 12.07 18:15 Tente Dream team Artjoms Davidovičs 6:0
23. 12.07 18:45 Team Sketch OFVK Artjoms Davidovičs 0:1
24. 14.07 20:00 FK Jaunolaine FK Partyzāns Aleksandrs Mihailovs (1) 5:3
25. 16.07 20:15 FK Baltika Dream team Aleksandrs Mihailovs (2) 1:2
26. 17.07 20:30 FK Baltika FK Jaunolaine Aleksandrs Mihailovs (1) 1:3
27. 19.07 20:00 FK Amons Dream team Dmitrijs Antropovs 2:5
28. 26.07 19:00 FK Partyzāns Tente Jevgēnijs Keziks 0:6
2.aplis № Datums Laiks Saimnieki Viesi Tiesnesis Rezultāts
29. 13.08 20:15 Dream team FK Jaunolaine Jevgēnijs Keziks 2:5
30. 14.08 20:30 FK Baltika Tente Vladimirs Šlikovs 2:4
31. 16.08 19:15 FK Amons FK Partyzāns Jevgēnijs Keziks  5:0*
32. 20.08 20:15 Dream team Tente Jevgēnijs Keziks 0:6
33. 23.08 19:15 Team Sketch FK Amons Jevgēnijs Keziks 2:1
34. 23.08 20:15 Tente OFVK Artjoms Davidovičs 1:4
35. 27.08 20:25 FK Amons FK Jaunolaine Jevgēnijs Keziks 1:8
36. 28.08 20:15 FK Partyzāns FK Baltika Vladimirs Šlikovs 0:3
37. 30.08 18:45 Team Sketch FK Partyzāns Jevgēnijs Keziks 2:4
38. 30.08 19:15 FK Amons Tente Vladimirs Šlikovs 1:3
39. 30.08 19:45 FK Jaunolaine FK Baltika Jevgēnijs Keziks 1:4
40. 30.08 20:15 OFVK Dream team Jevgēņijs Mihaļkovs 1:2
41. 03.09 20:15 FK Jaunolaine Team Sketch Artjoms Davidovičs 2:4
42. 05.09 19:15 FK Baltika FK Amons Jevgēnijs Keziks 0:1
43. 05.09 19:45 FK Partyzāns Dream team Aleksandrs Mihailovs (1) 6:3
44. 07.09 20:15 OFVK Team Sketch Vladimirs Šlikovs 0:2
45. 09.09 20:15 Tente FK Partyzāns Jevgēnijs Keziks 4:3
46. 11.09 20:15 OFVK FK Baltika Vladimirs Šlikovs 1:3
47. 13.09 18:00 Dream team FK Baltika Jevgēnijs Gedertsons 2:1
48. 13.09 18:30 Tente Team Sketch Raimonds Šastakovičs 6:1
49. 13.09 19:00 FK Amons OFVK    0:5*
50. 13.09 19:30 FK Partyzāns FK Jaunolaine Jevgēnijs Gedertsons 5:1
51. 16.09 20:15 Team Sketch Dream team Jevgēnijs Keziks 4:0
52. 17.09 20:15 FK Jaunolaine OFVK Vladimirs Šlikovs 0:3
53. 20.09 14:00 Dream team FK Amons    5:0*
54. 20.09 15:00 Team Sketch FK Baltika Dmitrijs Antropovs 0:2
55. 20.09 16:00 OFVK FK Partyzāns Vladimirs Šlikovs 2:0
56. 20.09 17:00 FK Jaunolaine Tente Vladimirs Šlikovs 3:9
20.09.2015 plkst. 18:00 komandu apbalvošanas ceremonija!
*  - tehniskais zaudējums (čempionāta nolikums Nr.5.8)

Čempionāta  labākais bombardieris
Vārds, Uzvārds Komanda Vārti
1 Aleksandrs Škoļņikovs Tente 20
2 Aleksandrs Mihailovs FK Jaunolaine 18
3 Ēriks Markovs Team Sketch 13
4 Juris Macuks Tente 10
5 Jevgēnijs Jeroha Tente 8
6 Vladislavs Medvedins FK Jaunolaine 7
7 Mihails Nikiforovs Tente 7
8 Ilvars Barkāns FK Partyzāns 6
9 Kaspars Golmeisters FK Baltika 6
10 Valērijs Gubins FK Baltika 6
11 Konstantīns Lebedjko FK Baltika 6
12 Ruslans Drabovičs Dream team 5
13 Dmitrijs Antropovs FK Jaunolaine 5
14 Ivars Ozoliņš FK Partyzāns 5
15 Svajunas Fokas FK Partyzāns 4
16 Oto Renārs Lūsis Team Sketch 4
17 Artjoms Davidovičs Dream team 4
18 Aleksandrs Mihailovs OFVK 4
19 Artūrs Kuļešovs FK Amons 3
20 Oļegs Savčuks FK Amons 3
21 Andrejs Markovs OFVK 3
22 Andrejs Kurjačijs OFVK 3
23 Jevgēnijs Zavadskis Dream team 3
24 Artūrs Nikolajevs FK Partyzāns 3
25 Lauris Linužs FK Partyzāns 3
26 Aigars Caics FK Baltika 2
27 Andris Vurčs FK Baltika 2
28 Maksims Kudrjašovs Tente 2
29 Mārtiņš Sīpols Tente 2
30 Aleksandrs Čmiļs Team Sketch 2
31 Krists Indrišonoks Team Sketch 2
32 Romans Mickevičs FK Jaunolaine 2
33 Agris Osipovs FK Jaunolaine 2
34 Maksims Roščupkins FK Jaunolaine 2
35 Ruslans Medvedins FK Jaunolaine 2
36 Jevgēnijs Semjonovs OFVK 2
37 Olegs Baguzins OFVK 2
38 Vitalijs Makejevs OFVK 2
39 Emīls Desainis FK Amons 2
40 Aivo Gorbunovs FK Amons 2
41 Aleksandrs Oļipovs FK Partyzāns 2
42 Arturs Vinogradovs Dream team 2
43 Vladimirs Šlikovs Dream team 2
44 Jānis Meiers Team Sketch 2
45 Daniels Ķemers Team Sketch 2
46 Vladislavs Molokostenko Team Sketch 1
47 Elvijs Antonišķis Team Sketch 1
48 Raimonds Ivenkovs FK Partyzāns 1
49 Ritvars Linužš FK Partyzāns 1
50 Andrejs Kravčenko FK Partyzāns 1
51 Arvis Zelčs FK Partyzāns 1
52 Mihails Semjonovs OFVK 1
53 Aleksandrs Eropkins OFVK 1
54 Bogdans Jakovišins OFVK 1
55 Vladimirs Torčiks OFVK 1
56 Artjoms Ivanovs Tente 1
57 Kirils Pčeļincevs Tente 1
58 Sergejs Cvetkovs Tente 1
59 Jevgenijs Liukonens Tente 1
60 Deniss Putilovs Tente 1
61 Anrijs Hodžajevs Tente 1
62 Igors Jablonskis FK Jaunolaine 1
63 Jurijs Ivanovs FK Jaunolaine 1
64 Oļegs Maļčikovs FK Jaunolaine 1
65 Bogdans Jakovišins FK Jaunolaine 1
66 Sergejs Solovjovs FK Baltika 1
67 Oskars Spedževs FK Baltika 1
68 Artūrs Gloveckis FK Baltika 1
69 Aleksandrs Kuļešovs FK Amons 1
70 Edgars Oļesovs FK Amons 1
71 Romans Ivannikovs Dream team 1
72 Vasilijs Halameida Dream team 1
 
Čempionāta nedisciplinēti spēlētāji
Vārds, Uzvārds Komanda Dzeltenā kartīte Sarkanā kartīte
Oļegs Savčuks FK Amons 2  
Artis Kalniņš FK Amons                        1
Artūrs Kuļešovs FK Amons 1  
Edgars Oļesovs FK Amons 1  
Aivo Gorbunovs FK Amons 2  
Svens Desainis FK Amons 1  
Krists Indrišonoks Team Sketch 2  
Elvijs Antonišķis Team Sketch 1  
Oto Renārs Lūsis Team Sketch 3  
Aleksandrs Čmiļs Team Sketch 2  
Aleksandrs Geržatovičs Team Sketch 1  
Jānis Meiers Team Sketch 1  
Ēriks Markovs Team Sketch 1  
Rolands Mauriņš Team Sketch 1  
Emīls Dobrājs Team Sketch 1  
Vitālijs Zagdajs Team Sketch 1  
Ritvars Linužš FK Partyzāns 2  
Raimonds Ivenkovs FK Partyzāns 2  
Svajunas Fokas  FK Partyzāns 1  
Artūrs Treiļinš FK Partyzāns 2  
Artūrs Nikolajevs FK Partyzāns 1  
Deniss Drabovičs Dream team 2  
Jānis Dubovs Dream team                             3  
Jevgēnijs Zavadskis Dream team 1  
Vladimirs Šlikovs Dream team 2  
Artjoms Davidovičs Dream team 1  
Kaspars Golmeisters FK Baltika                              3  
Mihails Vaitjulevičs FK Baltika 1  
Edgars Auziņš FK Baltika 1  
Dmitrijs Ivanovs FK Baltika 1  
Vladislavs Malančuks FK Baltika 1  
Jevgēnijs Keziks OFVK 1  
Maksims Kudrjašovs Tente 3  
Mihails Nikiforovs Tente 1  
Juris Macuks Tente 1  
Jevgēnijs Jeroha Tente                              2                      1
Vladislavs Medvedins FK Jaunolaine 2  
Aleksandrs Mihailovs FK Jaunolaine 1  
Dmitrijs Antropovs FK Jaunolaine 2  
Oļegs Maļčikovs FK Jaunolaine 1  
Vladimirs Aņiskovecs FK Jaunolaine 1