Jaunumi
Par Klubu
Komandas
Treneri
Spēļu kalendārs
Treniņi
Fotogalerija
Video
Ekipējums
Kontakti
Olaines novada turnīri
AFA OLAINE turnīri
AFAOLAINE TV
FK OLAINE turnīri
1.līga
3.līga
2005.-2007.g.dz. (U-18)
2008.g.dz. (U-16)
2009.g.dz. (U-15)
2010.g.dz. (U-14)
2011.g.dz. (U-13)
2012.g.dz. (U-12)
2013.g.dz. (U-11)
2014.g.dz. (U-10)
2015.g.dz. (U-9)
2016.g.dz. (U-8)
2017.g.dz. (U-7)
2018.g.dz. (U-6)
Sievietes (Virslīga)
Sievietes (1.līga)
Meitenes, 2008.-2010.g.dz.
Meitenes, 2011.-2014.g.dz.
Meitenes, 2015.-2017.g.dz.
FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. GAN ZĒNUS, GAN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883
Pasākumu kalendārs
<<
Marts 2024
>>
Janvāris
Februāris
Marts
Aprīlis
Maijs
Jūnijs
Jūlijs
Augusts
Septembris
Oktobris
Novembris
Decembris
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
P
O
T
C
P
S
Sv.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Laika ziņas Olainē
Gismeteo
Laika ziņas 2 nedēļām
Mūsu Atbalstītāji
Olaines novada pašvaldība
Latvijas Futbola Federācija
Mūsu Partneri
LFF ZEMGALES FUTBOLA CENTRS
Joma-sport.lv
Tuvākās dzimšanas dienas
Maksims Jegorovs
21.03.2011
Megija Krastiņa
26.03.2010
Vladimirs Gusevs
26.03.2012
Lietotāja panelis
E-pasts
Parole
Aizmirsi savu paroli?
Komandas
2009.g.dz. (U-15)
Jānis Rumba
Markuss Trībers
Dominiks Dāvis Druviņš
Markuss Pafrāts
Alans Stepanovs
Andrejs Komašilovs
Dmitrijs Ļepeško
Nikolajs Kurnosovs
Valdemārs Plūme
Valters Pētersons
Artjoms Andrejevs
Daniils Manuilovs
Renārs Kozlovskis
Arsenijs Kolosovs
Kirills Stasjonoks
2011.g.dz. (U-13)
Mihails Pišinskis
Artjoms Gricko
Kenets Razminovičs
Krišs Eihvalds
Maksims Jegorovs
Maksims Čirkovs
Dmitrijs Pahomovs
Otto Rusovičs
Marats Ņikonovs
Renāts Filons
Markuss Vancevičs
Emīls Zukuls
Artjoms Šteinbergs
Gundars Emerbērgs
Kārlis Kokorevičs
Arturs Mirzojevs
Maksims Golubevs
Sandijs-Andris Strazds
Jēkabs Klauģis
2010.g.dz. (U-14)
Ernests Roņis
Artjoms Agurejevs
Rainers Stikāns
Maksims Žedanis
Kristiāns Staņukevičs
Rodrigo Politis
Roberts Židelis
Ruslans Soldatenkovs
Viesturs Markovs
Ernests Liepurs
Ralfs Vegners
Adrians Albiņš
Gustavs Zaremba
Maksims Vasiļjevs
Konstantīns Štepa
Sievietes (1.līga)
Samanta Grigorjeva
Laura Kallase
Milēna Blate
Ilze Everte
Nellija Ēvalde
Megija Krastiņa
Valērija Širina
Alise Mocaka
Alise Grigorjeva
Jasmīna Lote Punga
Mari Dabašinska
Katrīna Bunika
Elīze Mackeviča
Rēzija Bondare
Sievietes (Virslīga)
Līva Šteinberga
Petra Postaža
Nikola Preijere
Anžela Ļebedeva
Keitija Čipinska
Laura Galvāne
Kristiāna Estere Punga
Loreta Dārta Auziņa
Milana Mazurova
Linda Sazanova
Aļina Mihailova
Agnese Mandrika
Darja Voitehoviča
Jekaterina Goruza
Samanta Zālīte
Aleksandra Torgošova
Krista Rūja
2008.g.dz. (U-16)
Raivo Bukovskis
Ņikita Botošs
Timur Ebert
Ņikita Ponomarjovs
Vitālijs Barinovs
Daniils Korobočkins
Maksims Žuļevs
Aleksejs Mažajevs
Timurs Buglakovs
Artjoms Buglakovs
Elans Jaseļskis
Markuss Valukevics
Renārs Jakovļevs
Romāns Vasiļjevs
Kristers Jirgens
Jegors Krasuhins
Rūdolfs Klauģis
Jānis Meņšikovs
Aleksandrs Žedanis
2014.g.dz. (U-10)
Mikus Vancevičs
Jurijs Kurasins
Mihails Tapeškins
Ričards Ločmelis
Dāvids Lazučonoks
Artūrs Rubkovs
Oskars Paeglis
Kirils Kazaks
Ņikita Černišovs
Ņikita Saratovs
Ņikita Ščebrenko
Edvards Eglītis
Martins Buivids
Edgars Kozlovskis
Treviss Ločmelis
1.līga
Andris Liepnieks
Artūrs Janovskis
Artjoms Troickis
Roberts Purmalis
Marks Pačepko
Daniils Kašica
Roberts Bočs
Jānis Vinogradovs
Emīls Aivars
Niks Edžus Bērziņš
Elmārs Ģēģers
3.līga
Isaam Daoudi
Ņikita Ševčenko
Ņikita Šlajus
Daniele Pulino
Deniss Osipovs
Daniils Tolmačovs
Klāvs Balodis
Mihails Mazurs
Mihails Akelans
Meitenes, 2011.-2014.g.dz.
Izabella Rokola
Gabriela Rokola
Dārta Pedkovica
Herta Lejāne
Marta Kuzņecova
Katrina Kučinska
Leila Kotoviča
Loreta Ēvalde
Anastasija Černišova
Deilija Fedotova
Karina Smirnova
2012.g.dz. (U-12)
Leonards Lagutinskis
Vladimirs Gusevs
Maksims Aboļevičs
Adrians Širmelis
Aleksandrs Buniks
Maksims Ļebedevs
Normunds Kaimiņš
Artjoms Andrejevs
Svēns Batrags
2013.g.dz. (U-11)
Roberds Dimovs