Datums |
Laiks |
Vieta |
Turnīra nosaukums |
Spēle |
Piezīmes |
27.04.2024 |
15:00 |
Ventspils 2. pamatskolas stadions, Bērzu 54 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
JFK Ventspils - AFA Olaine |
4.kārta |
04.05.2024 |
15:00 |
Valmieras Olimpiskā centra stadions, Čempionu ielā 1 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
Valmiera FC-2/VSS - AFA Olaine |
5.kārta |
12.05.2024 |
15:00 |
Rēzeknes Olimpiskā centra stadions, laukums ar mākslīgo segumu, Stacijas iela 30B |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
Rēzekne - AFA Olaine |
6.kārta |
18.05.2024 |
15:00 |
Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
AFA Olaine - FK Smiltene/BJSS |
7.kārta |
25.05.2024 |
13:00 |
Jaunmārupes stadions, Jaunmārupe, Īvju 5, Mārupes n. |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
Mārupes SC – AFA Olaine |
8.kārta |
16.06.2024 |
13:00 |
Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
AFA Olaine - Ogre United |
9.kārta |
29.06.2024 |
16:00 |
Jāņa Skredeļa stadions, Rīga, Ojāra Vācieša ielā 2 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
SK Super Nova - AFA Olaine |
10.kārta |
06.07.2024 |
13:00 |
Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
AFA Olaine - Riga FC-2 |
11.kārta |
20.07.2024 |
19:00 |
Rīgas Hanzas vsk. stadions, Grostonas ielā 5 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
Skanstes SK - AFA Olaine |
12.kārta |
28.07.2024 |
13:00 |
Upesciema futbola laukums, Skolas iela 14, Upesciems, Garkalnes novads |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
JDFS Alberts - AFA Olaine |
13.kārta |
04.08.2024 |
14:00 |
Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
AFA Olaine - Leevon PPK |
14.kārta |
10.08.2024 |
18:00 |
LNK sporta parks, Lejupes 5, Katlakalns, Rīga |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
RFS-2 - AFA Olaine |
15.kārta |
16.08.2024 |
19:00 |
Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
AFA Olaine - FK Tukums 2000/TSS-2 |
16.kārta |
25.08.2024 |
18:00 |
Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
AFA Olaine - JFK Ventspils |
17.kārta |
01.09.2024 |
14:00 |
Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
AFA Olaine - Valmiera FC-2/VSS |
18.kārta |
14.09.2024 |
14:00 |
Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
AFA Olaine - Rēzekne |
19.kārta |
21.09.2024 |
14:00 |
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions, Kalnamuiža 6 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
FK Smiltene/BJSS - AFA Olaine |
20.kārta |
29.09.2024 |
18:00 |
Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
AFA Olaine - Mārupes SC |
21.kārta |
05.10.2024 |
15:00 |
Ogres ģimnāzijas stadions, Meža prospekts 14 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
Ogre United - AFA Olaine |
22.kārta |
19.10.2024 |
19:00 |
Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
AFA Olaine - SK Super Nova |
23.kārta |
26.10.2024 |
19:00 |
Ķeižarmeža stadions, Mežaparks, Ezermalas 30, Rīga |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
Riga FC-2 - AFA Olaine |
24.kārta |
02.11.2024 |
13:00 |
Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
AFA Olaine - Skanstes SK |
25.kārta |
10.11.2024 |
13:00 |
Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
Optibet Nākotnes līga 2024 |
AFA Olaine - JDFS Alberts |
26.kārta |