FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2010.- 2013. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA.              

Vīriešu 1.līga

                                             

Čempionāts noslēdzās! AFA Olaine komanda ierindojas 8.vietā, par trim vietām augstāk nekā pērn, kad mūsu komanda izcīnīja 11.vietu!
Jūsu uzmanībai piedāvājam nelielu interviju ar kluba direktoru Jāni Engeli, ko viņš sezonas beigās deva portālam Sportacentrs.com.

1.LĪGA. LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2015.g.

Komandas 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 S U N Z Vārti P
1
FC Caramba/Dinamo
3:1 2:1 0:0 6:1 1:1 11:0 0:0 7:0 8:1 8:0 2:0 7:2 3:0 4:0 7:0 30 27 3 0 142-14 84
6:2 1:0 2:0 4:2 4:0 3:0 7:0 5:0 3:2 10:1 3:0 9:0 3:0 7:0 6:0
2
Valmiera Glass FK/BSS
1:3 1:0 0:0 3:0 5:0 2:1 3:1 3:2 7:2 3:4 3:1 5:0 2:0 3:1 5:1 30 24 3 3 89-33 75
2:6 3:1 2:2 3:2 4:0 1:1 1:0 1:0 1:0 3:0 1:0 6:1 4:0 3:2 8:2
3
Rīgas Futbola skola
1:2 0:1 0:0 5:2 3:0 4:1 1:0 3:0 8:0 5:2 4:1 2:1 5:0 3:2 8:0 30 24 2 4 93-24 74
0:1 1:3 1:0 0:0 8:1 3:0 2:0 4:1 3:2 7:0 2:1 1:0 1:0 4:3 4:0
4
FK 1625 Liepāja
0:0 0:0 0:0 2:4 2:3 3:1 3:0 5:1 3:2 7:2 1:0 7:0 3:1 7:2 4:0 30 18 7 5 91-38 61
0:2 2:2 0:1 2:0 7:0 3:1 1:1 5:0 2:2 5:2 3:3 6:2 1:2 3:1 4:3
5
FK Auda
1:6 0:3 2:5 4:2 0:0 6:2 3:1 1:2 2:2 4:0 2:0 4:1 0:0 3:1 6:2 30 13 9 8 62-43 48
2:4 2:3 0:0 0:2 0:1 0:0 1:1 2:2 1:1 6:0 3:1 2:0 1:0 4:1 0:0
6
Rēzeknes FA
1:1 0:5 0:3 3:2 0:0 4:2 3:0 1:2 3:2 1:2 3:0 5:1 3:0 3:4 1:4 30 14 3 13 56-66 45
0:4 0:4 1:8 0:7 1:0 3:2 1:1 1:0 3:2 4:1 0:1 2:4 3:0 0:2 6:2
7
FK Tukums 2000 TSS
0:11 1:2 1:4 1:3 2:6 2:4 3:0 0:2 3:3 7:0 3:1 4:0 0:2 8:3 2:0 30 13 3 14 65-70 42
0:3 1:1 0:3 1:3 0:0 2:3 7:2 1:0 0:2 4:1 3:2 1:0 6:2 0:6 2:1
8
AFA Olaine
0:0 1:3 0:1 0:3 1:3 0:3 0:3 0:1 2:1 5:0 2:2 3:1 2:1 4:1 1:1 30 9 9 12 41-49 36
0:7 0:1 0:2 1:1 1:1 1:1 2:7 1:1 1:0 0:0 1:1 2:3 2:0 5:0 3:0
9
JDFS Alberts
0:7 2:3 0:3 1:5 2:1 2:1 2:0 1:0 2:0 3:1 0:1 3:0 0:1 3:1 3:2 30 11 2 17 35-56 35
0:5 0:1 1:4 0:5 2:2 0:1 0:1 1:1 0:2 3:0 0:1 1:2 1:2 2:1 0:2
10
FK Ogre
1:8 2:7 0:8 2:3 2:2 2:3 3:3 1:2 0:2 1:4 0:1 1:0 2:1 3:3 2:2 30 9 6 15 52-70 33
2:3 0:1 2:3 2:2 1:1 2:3 2:0 0:1 2:0 2:1 5:1 2:0 0:1 3:2 5:2
11
FK Jēkabpils/JSC
0:8 4:3 2:5 2:7 0:4 2:1 0:7 0:5 1:3 4:1 1:0 2:2 0:0 6:2 5:0 30 9 3 18 45-99 30
1:10 0:3 0:7 2:5 0:6 1:4 1:4 0:0 0:3 1:2 3:0 2:4 1:0 2:3 2:0
12
Salaspils
0:2 1:3 1:4 0:1 0:2 0:3 1:3 2:2 1:0 1:0 0:1 0:3 2:1 1:1 2:2 30 8 6 16 31-56 30
0:3 0:1 1:2 3:3 1:3 1:0 2:3 1:1 1:0 1:5 0:3 1:1 1:0 2:1 4:2
13
FK Staiceles Bebri
2:7 0:5 1:2 0:7 1:4 1:5 0:4 1:3 0:3 0:1 2:2 3:0 2:1 0:1 1:1 30 8 3 19 41-85 27
0:9 1:6 0:1 2:6 0:2 4:2 0:1 3:2 2:1 0:2 4:2 1:1 2:0 6:0 2:4
14
JFK Saldus/Brocēnu NBJSS
0:3 0:2 0:5 1:3 0:0 0:3 2:0 1:2 1:0 1:2 0:0 1:2 1:2 2:2 3:2 30 7 3 20 23-58 24
0:3 0:4 0:1 2:1 0:1 0:3 2:6 0:2 2:1 1:0 0:1 0:1 0:2 3:2 0:2
15
FK Smiltene/BJSS
0:4 1:3 2:3 2:7 1:3 4:3 3:8 1:4 1:3 3:3 2:6 1:1 1:0 2:2 2:2 30 6 4 20 52-97 22
0:7 2:3 3:4 1:3 1:4 2:0 6:0 0:5 1:2 2:3 3:2 1:2 0:6 2:3 2:1
16
Preiļu BJSS
0:7 1:5 0:8 0:4 2:6 4:1 0:2 1:1 2:3 2:2 0:5 2:2 1:1 2:3 2:2 30 4 6 20 40-100 18
0:6 2:8 0:4 3:4 0:0 2:6 1:2 0:3 2:0 2:5 0:2 2:4 4:2 2:0 1:2