Tuvākās spēles
Komanda | Datums | Laiks | Spēle | Turnīrs | Vieta |
---|---|---|---|---|---|
2011.g.dz. (U-13) | 04.05.2024 | 11:00 | FS Jelgava - AFA Olaine | Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 | FK Jelgava treniņbāze, Kārklu ielā 6, Jelgavā |
Sievietes (Virslīga) | 04.05.2024 | 14:00 | RFS Women - FK Olaine | "LuckyBet" Sieviešu futbola līga 2024 | LNK sporta parks, Lejupes 5, Katlakalns, Rīga |
1.līga | 04.05.2024 | 15:00 | Valmiera FC-2/VSS - AFA Olaine | Optibet Nākotnes līga 2024 | Valmieras Olimpiskā centra stadions, Čempionu ielā 1 |
Sievietes (1.līga) | 05.05.2024 | 16:00 | FK Olaine-2 - Rēzeknes BJSS | Latvijas Sieviešu 1.līgas futbola čempionāts 2024 | Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
2005.-2007.g.dz. (U-18) | 06.05.2024 | 17:00 | FS Metta - FK Olaine | Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 | Rīgas Hanzas vsk. stadions, Grostonas ielā 5 |
2011.g.dz. (U-13) | 08.05.2024 | 13:00 | Liepājas FS - FK Olaine | Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 | Liepāja, Jūrmalas parks 3, Stadions "Daugava", rezerves laukums |
2009.g.dz. (U-15) | 08.05.2024 | 18:00 | AFA Olaine - Futbola Parks Academy | Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 | Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
3.līga | 09.05.2024 | 20:00 | AFA Olaine-2 - RFS | Dali Dali 3.līgas Latvijas futbola čempionāts 2023 | Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
Jaunumi
REVAL CUP 2016, U-14 meit.
No 12. līdz 13. novembrim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā notika vērienīgs futbola turnīrs starp 2002.-2003. g.dz. meitenēm.
Turnīrā piedalījās 8 komandas no Igaunijas, Somijas un Latvijas, kuras savā starpā aizvadīja daudz interesantas un spraigas spēles.
Pirmajā sacensību dienā tika aizvadītas priekšsacīkstes, kurās mūsu komanda aizvadīja 3 spēles (2x25 min.):
AFA Olaine - FC Ajax Tallinn (EST) 2:0 (Abita Tauriņa, Linda Sazanova)
AFA Olaine - JK Tallinna Kalev (EST) 3:0 (Everita Evertovska, Lana Osiņina-2)
AFA Olaine - RaKe/JoKi yj/Kilpa (FIN) 0:1
Savā apakšgrupā mūsu meiteņu komandā ieņēma 2.vietu un kvalificējās pusfinālam.
1/2 fināla spēle:
AFA Olaine - Pohjois-Espoon Ponsi (FIN) 1:1 (Luiza Valērija Seļezņova) (2:3, pen.)
Spēle par 3.vietu:
AFA Olaine - Tabasalu JK (EST) 2:0 (Everita Evertovska, Lana Osiņina)
Mūsu komanda parādīja labu sniegumu, cīnoties katrā spēlē līdz galam. Mazliet pietrūka veiksmes, izpildot penalti.
Paldies meitenēm par skaisto spēli, paldies visu meiteņu vecākiem!
Pirmajā sacensību dienā tika aizvadītas priekšsacīkstes, kurās mūsu komanda aizvadīja 3 spēles (2x25 min.):
AFA Olaine - FC Ajax Tallinn (EST) 2:0 (Abita Tauriņa, Linda Sazanova)
AFA Olaine - JK Tallinna Kalev (EST) 3:0 (Everita Evertovska, Lana Osiņina-2)
AFA Olaine - RaKe/JoKi yj/Kilpa (FIN) 0:1
Savā apakšgrupā mūsu meiteņu komandā ieņēma 2.vietu un kvalificējās pusfinālam.
1/2 fināla spēle:
AFA Olaine - Pohjois-Espoon Ponsi (FIN) 1:1 (Luiza Valērija Seļezņova) (2:3, pen.)
Spēle par 3.vietu:
AFA Olaine - Tabasalu JK (EST) 2:0 (Everita Evertovska, Lana Osiņina)
Mūsu komanda parādīja labu sniegumu, cīnoties katrā spēlē līdz galam. Mazliet pietrūka veiksmes, izpildot penalti.
Paldies meitenēm par skaisto spēli, paldies visu meiteņu vecākiem!
14.11.2016