FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. GAN ZĒNUS, GAN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
2010.g.dz. (U-14) 01.05.2024 17:00 Jūrmalas FS - AFA Olaine Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 Kauguru vidusskolas futbola laukumus, Raiņa iela 118, Jūrmala
2009.g.dz. (U-15) 03.05.2024 15:00 Valmiera FC/VSS - AFA Olaine Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 Valmieras Olimpiskā centra stadions, Čempionu ielā 1
2011.g.dz. (U-13) 04.05.2024 11:00 FS Jelgava - AFA Olaine Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 FK Jelgava treniņbāze, Kārklu ielā 6, Jelgavā
Sievietes (Virslīga) 04.05.2024 15:00 RFS Women - FK Olaine "LuckyBet" Sieviešu futbola līga 2024 LNK sporta parks, Lejupes 5, Katlakalns, Rīga
1.līga 04.05.2024 15:00 Valmiera FC-2/VSS - AFA Olaine Optibet Nākotnes līga 2024 Valmieras Olimpiskā centra stadions, Čempionu ielā 1
2015.g.dz. (U-9) 04.05.2024 9:00 Bērnu futbola turnīrs Olaines kauss 2024 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4
Sievietes (1.līga) 05.05.2024 16:00 FK Olaine-2 - Rēzeknes BJSS Latvijas Sieviešu 1.līgas futbola čempionāts 2024 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4
2005.-2007.g.dz. (U-18) 06.05.2024 17:00 FS Metta - FK Olaine Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 Rīgas Hanzas vsk. stadions, Grostonas ielā 5

Jaunumi

Latvijas Sieviešu 1.līgas futbola čempionāts 2016

10.septembrī stadionā Preiļos notika Latvijas Sieviešu 1.līgas futbola čempionāta 2016 spēle starp Preiļu BJSS un AFA Olaine komandām.

Šodien AFA Olaine sieviešu 1.līgas komanda aizvadīja savu pēdējo šīs sezonas čempionāta spēli pret Preiļu BJSS komandu. Uzvaras gadījumā mēs varējām kļūt par sudraba medaļu ieguvējiem.
Spēles sākums ritēja visnotaļ līdzīgi, tomēr nedaudz aktīvāki bija mājinieki, kur vienā no epizodēm nerealizēja izgājienu viens pret vienu, trāpot pa vārtu stabu. Spēles rezultātu 17. minūtē pēc stūra sitiena bumbu soda laukumā saņēma Luiza Valērija Seļezņova un veiksmīgi raidīja pretinieku vārtos, izvirzot savu komandu vadībā. Jau 30.minūtē Emīlijai Borovskoi  pēc izgājiena uz pretinieku vārtiem izdevās dubultot viesu komandas pārsvaru. Pirmais puslaiks tā arī beidzās. Otrajā puslaikā abas komandas mēģināja vērst spēles gaitu savā labā un tikai papildlaikā Vaļērijai Jevstigņejevai izdevās pārsvaru trīskāršot, raidot bumbu vārtu devītniekā. Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 svinēja AFA Olaine futbolistes, līdz ar to ieguva sudraba godalgas Latvijas 1.līgas sieviešu futbola čempionātā!
Apsveicam meitenes ar izcilu sniegumu un sportisko izturību, treneri par pacietību un izturību treniņos un spēles laikā! Un milzīgs paldies visiem komandas atbalstītājiem!