FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. GAN ZĒNUS, GAN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
2010.g.dz. (U-14) 01.05.2024 17:00 Jūrmalas FS - AFA Olaine Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 Kauguru vidusskolas futbola laukumus, Raiņa iela 118, Jūrmala
2009.g.dz. (U-15) 03.05.2024 15:00 Valmiera FC/VSS - AFA Olaine Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 Valmieras Olimpiskā centra stadions, Čempionu ielā 1
2011.g.dz. (U-13) 04.05.2024 11:00 FS Jelgava - AFA Olaine Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 FK Jelgava treniņbāze, Kārklu ielā 6, Jelgavā
Sievietes (Virslīga) 04.05.2024 15:00 RFS Women - FK Olaine "LuckyBet" Sieviešu futbola līga 2024 LNK sporta parks, Lejupes 5, Katlakalns, Rīga
1.līga 04.05.2024 15:00 Valmiera FC-2/VSS - AFA Olaine Optibet Nākotnes līga 2024 Valmieras Olimpiskā centra stadions, Čempionu ielā 1
2015.g.dz. (U-9) 04.05.2024 9:00 Bērnu futbola turnīrs Olaines kauss 2024 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4
Sievietes (1.līga) 05.05.2024 16:00 FK Olaine-2 - Rēzeknes BJSS Latvijas Sieviešu 1.līgas futbola čempionāts 2024 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4
2005.-2007.g.dz. (U-18) 06.05.2024 17:00 FS Metta - FK Olaine Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 Rīgas Hanzas vsk. stadions, Grostonas ielā 5

Jaunumi

Latvijas Sieviešu 1.līgas futbola čempionāts 2016

3.septembrī Olaines stadionā notika Latvijas Sieviešu 1.līgas futbola čempionāta 2016 spēle starp AFA Olaine un BFC Daugavpils/BJSS komandām.

Šodien Olaines stadionā norisinājās izšķirošā spēle par kopvērtējuma otro vietu Latvijas 1.līgas futbola čempionātā, uz kuru joprojām pretendē gan mūsu komanda, gan BFC Daugavpils/BJSS komanda. Neizšķirta, vai zaudējuma gadījumā Olaines meitenēm nebūtu iespējas pacelties virs trešās vietas.
Spēles sākumā laukumā abas komandas spēlēja līdzīgi, Daugavpils komanda vairāk darbojās ar bumbu, bet mūsu komanda veidoja bīstamus pretuzbrukumus. Vienā no tādiem uzbrukumiem Emīlijai Borovskai izdevās ar izcili precīzu sitienu pārspēt Daugavpils vārtsargu. Gan mūsu, gan pretinieku komandas turpināja uzbrukt, bet pirmajā puslaikā rezultāts nemainījās.
Otrajā puslaika sākumā soda laukumā nogāza Aiju Stivrišku un tiesneša piešķirto 11 metru soda sitienu Aija pati realizēja. Daugavpils komanda turpināja uzbrukt, vairākkārt radot spiedienu uz Olaines komandas vārtiem, taču vārtus gūt viņiem izdevās tikai 80.minūtē no 11 m soda sitiena. Ļoti svarīga uzvara AFA Olaine sieviešu komandai ar rezultātu 2:1.
Tagad sezona jau gandrīz beigusies. Atliek 10.septembrī Preiļos nospēlēt pēdējo čempionāta spēli, kur mēs uzzināsim sudraba medaļas ieguvējus! Uzvaras gadījumā mūsu futbolistem būs iespēja pakāpties uz tabulas 2. vietu! Turēsim īkšķus, lai izdodas!