Tuvākās spēles
Komanda | Datums | Laiks | Spēle | Turnīrs | Vieta |
---|---|---|---|---|---|
2011.g.dz. (U-13) | 04.05.2024 | 11:00 | FS Jelgava - AFA Olaine | Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 | FK Jelgava treniņbāze, Kārklu ielā 6, Jelgavā |
Sievietes (Virslīga) | 04.05.2024 | 14:00 | RFS Women - FK Olaine | "LuckyBet" Sieviešu futbola līga 2024 | LNK sporta parks, Lejupes 5, Katlakalns, Rīga |
1.līga | 04.05.2024 | 15:00 | Valmiera FC-2/VSS - AFA Olaine | Optibet Nākotnes līga 2024 | Valmieras Olimpiskā centra stadions, Čempionu ielā 1 |
Sievietes (1.līga) | 05.05.2024 | 16:00 | FK Olaine-2 - Rēzeknes BJSS | Latvijas Sieviešu 1.līgas futbola čempionāts 2024 | Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
2005.-2007.g.dz. (U-18) | 06.05.2024 | 17:00 | FS Metta - FK Olaine | Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 | Rīgas Hanzas vsk. stadions, Grostonas ielā 5 |
2011.g.dz. (U-13) | 08.05.2024 | 13:00 | Liepājas FS - FK Olaine | Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 | Liepāja, Jūrmalas parks 3, Stadions "Daugava", rezerves laukums |
2009.g.dz. (U-15) | 08.05.2024 | 18:00 | AFA Olaine - Futbola Parks Academy | Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 | Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
3.līga | 09.05.2024 | 20:00 | AFA Olaine-2 - RFS | Dali Dali 3.līgas Latvijas futbola čempionāts 2023 | Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
Jaunumi
Zēnu Futbola festivāls (ZFF) 2016, C.grupa
No 1.-3. jūlijam Sporta un atpūtas kompleksā "Zvejnieku parks", Salacgrīvā, norisinājas Zēnu Futbola festivāls (ZFF) 2016, C.grupā, starp 2006.g.dz.( U-10), 2005.g.dz.(U-11), 2004.g.dz.(U-12) zēniem.
1.dienas rezultāti (1.jūlijs):
U-12 AFA Olaine - SK Babīte 2:1 (Georgijs Sačkovs)
U-11 AFA Olaine - SK Babīte 1:4 (Emīls Aivars)
U-10 AFA Olaine - SK Babīte 1:2 (Marks Pačepko)
2.dienas rezultāti (2.jūlijs):
U-12 AFA Olaine - JFA Jelgava 2:0 (Kārlis Rūja, Vitālijs Komars)
U-12 AFA Olaine - SK Kengaroos 8:0 (Ričards Vinķis-3, Georgijs Sačkovs, Kārlis Rūja, Markus Katājs Paeglis, Danila Tolmačovs, Maksims Volčenko)
U-11 AFA Olaine - JFA Jelgava 0:3
U-11 AFA Olaine - SK Kengaroos 1:4 (Emīls Aivars)
U-10 AFA Olaine - JFA Jelgava 1:4 (Kristiāns Salna)
U-10 AFA Olaine - SK Kengaroos 1:4 (Kristiāns Salna)
3.dienas rezultāti (3.jūlijs):
U-12 AFA Olaine - Jūrmalas SS 8:1 (Ričards Vinķis, Kristens Vinķis-2 Georgijs Sačkovs, Kārlis Rūja, Vitālijs Komars, Gustavs Auziņš, Maksims Volčenko)
U-12 AFA Olaine - JDFS Alberts 1:1 (Kārlis Rūja)
U-11 AFA Olaine - Jūrmalas SS 1:4 (Emīls Aivars)
U-11 AFA Olaine - JDFS Alberts 0:2
U-10 AFA Olaine - Jūrmalas SS 0:5
U-10 AFA Olaine - JDFS Alberts 4:0 (Kristiāns Salna-2, Deivs Lugovskojs, Ņikita Stasjonoks)
Kopvērtējumā mūsu kluba komanda ieņēma 4.vietu!
Foto no turnīra spēlēm.
U-12 AFA Olaine - SK Babīte 2:1 (Georgijs Sačkovs)
U-11 AFA Olaine - SK Babīte 1:4 (Emīls Aivars)
U-10 AFA Olaine - SK Babīte 1:2 (Marks Pačepko)
2.dienas rezultāti (2.jūlijs):
U-12 AFA Olaine - JFA Jelgava 2:0 (Kārlis Rūja, Vitālijs Komars)
U-12 AFA Olaine - SK Kengaroos 8:0 (Ričards Vinķis-3, Georgijs Sačkovs, Kārlis Rūja, Markus Katājs Paeglis, Danila Tolmačovs, Maksims Volčenko)
U-11 AFA Olaine - JFA Jelgava 0:3
U-11 AFA Olaine - SK Kengaroos 1:4 (Emīls Aivars)
U-10 AFA Olaine - JFA Jelgava 1:4 (Kristiāns Salna)
U-10 AFA Olaine - SK Kengaroos 1:4 (Kristiāns Salna)
3.dienas rezultāti (3.jūlijs):
U-12 AFA Olaine - Jūrmalas SS 8:1 (Ričards Vinķis, Kristens Vinķis-2 Georgijs Sačkovs, Kārlis Rūja, Vitālijs Komars, Gustavs Auziņš, Maksims Volčenko)
U-12 AFA Olaine - JDFS Alberts 1:1 (Kārlis Rūja)
U-11 AFA Olaine - Jūrmalas SS 1:4 (Emīls Aivars)
U-11 AFA Olaine - JDFS Alberts 0:2
U-10 AFA Olaine - Jūrmalas SS 0:5
U-10 AFA Olaine - JDFS Alberts 4:0 (Kristiāns Salna-2, Deivs Lugovskojs, Ņikita Stasjonoks)
Kopvērtējumā mūsu kluba komanda ieņēma 4.vietu!
Foto no turnīra spēlēm.
01.07.2016