FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2015.- 2016. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883      

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
-

Jaunumi

Latvijas Sieviešu futbola līgas čempionāts (virslīga) 2021

Svētdien, 10 oktobrī, Rīgas Hanzas vsk. stadionā notika priekšpēdējā spēle Latvijas sieviešu līgas čempionātā ietvaros.

FK Olaine sieviešu komanda viesojās pie vieniem no čempionāta favorītiem – FS Metta komandas. Turnīra tabulā mūsu komanda jau neko nevarēja izmainīt, mēs palikām piektajā vietā, tāpēc galvenais motivējošais faktors bija vienkārši paradīt kvalitatīvu spēli un pienācīgi nospēlēt pret čempionāta līderiem.
Kopumā šī spēle bija ļoti interesanta un aizraujoša ar daudziem bīstamiem momentiem pie vārtiem no abu komandu pusēm. Pirmais puslaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu bez vārtu guvumiem. Otrā puslaika sākumā pēc Milanas Mazurovas piespēles Anželai Ļebedevai izdevās ātri izveidot reidu pa labo flangu, ielauzties pretinieku soda laukumā un dot precīzo piespēli Diānai Skribinai. Rezultāts atklāts 1:0! Mettas meitenes izmisīgi cenšas atspēlēties, bet tikai 66.minutē no soda sitiena viņiem to izdevās. Olaines meitenes parādīja savu gribasspēku un raksturu, pēc ielaistiem vārtiem neapstājas un turpināja veikt pretuzbrukumus. Spēle tā arī beidzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1. Nākamā un jau pēdējā spēle čempionātā notiks Olaines stadionā šo ceturtdien plkst. 18:00. Pie mums viesosies komanda no Liepājas.
11.10.2021