FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2015.- 2016. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883      

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
Meitenes, 2013.-2014.g.dz. (U-10) 28.01.2023 10:00 1.kārta Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts 2023 Jaunolaines Sporta nams, Meža 2b
2008.g.dz. (U-15) 28.01.2023 10:00 Starptautiskais bērnu futbola turnīrs REVAL CUP 2023 Sõle futbla halle, Sõle 40a, Tallinn, EST
1.līga 29.01.2023 16:00 AFA Olaine - LBF JFK Daugava Pārbaudes spēle Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4
Sievietes (Virslīga) 29.01.2023 16:20 Rīgas FS - FK Olaine Ziemas kauss sievietēm 2023 Rimi Olimpiskais centrs, Grostonas iela 6b, Rīga
Meitenes, 2009.-2010.g.dz. (U-14) 04.02.2023 10:00 Starptautiskais meiteņu futbola turnīrs REVAL CUP 2023 Sõle futbla laukums, Sõle 40a, Tallinn, EST
Meitenes, 2015.-2017.g.dz. (U-8) 04.02.2023 10:00 Sabraukums, 1.kārta Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts 2023 Playoff Arena, Kauguru iela 6, Rīga
1.līga 04.02.2023 14:00 AFA Olaine - FA Šiauliai-2 Pārbaudes spēle Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4

Jaunumi

1.LĪGA - STARTS 04.04.2015!

4.aprīlī plkst.16:00 NSB "Arkādija" mākslīgā futbola seguma stadionā, Uzvaras bulvāris 10, Rīgā mūsu komanda AFA OLAINE stratēs Latvijas "komanda.lv" 1.līgas futbola čempionātā. Pretinieks - Rīgas Futbola skola.

Pirms ļoti svarīgās pirmās spēles piedāvājam Jūsu uzmanībai interviju ar galveno AFA OLAINE komandas treneri Sergeju Golubevu.

Iepriekšējā gada laika gaitā AFA Olaines 1.līgas komandai izdēvas redzami progresēt un sasniegt labus rezultātus.To komanda, protams, nebūtu sasniegusi bez cilvēka, kurš stav pie stūres, bez trenera - Sergeja Golubeva.

- Labdien,Sergej! Būtu interesanti uzzināt, kāpēc Jūs izvēlējāties tieši futbolu un cik gadus Jūs pats nodarbojaties ar to, kā spēlētājs?
 • Ar futbolu nodarbojos no pirmās klases, kopumā spēlēju jau 30 gadus, pārsvarā spēlēju malējā aizsargra pozīcijā. Kāpēc es izvēlējos futbolu? Varbūt tāpēc, ka tolaik nebija pārāk lielas izvēles starp sporta veidiem kā arī mani draugi nodarbojās tieši ar futbolu. Skolas gaitā mēģīnaju sevi arī citos sporta veidos, bet pēc kāda laika vienmēr atgriezos futbolā.

- Vai Jūs esat guvis kādas nopietnas traumas?
 • Jā, man bija probmēla ar menisku, kurš vēlāk tika izgriezts. Diemžēl, tas notika visnepiemērotākājā laika periodā, kad es 18 gadu vecumā jau biju pārkapis amatieru robežu un bija laiks iet tālāk, vairāk profesionālajā futbolā. Nevaru teikt, ka trauma sabojāja man dzīvi, bet, tomēr, savu lomu uz manu turpmāko karjeru tā dēva.
 
- Kāpēc izlēmāt būt par treneri, nevis palikt spēlētāja lomā un attīstīties, kā profesionālis?
 • Pēc traumas spēlētāja karjerā man veicās dažādi. Spēlēju Latvijas 2.līgā un kādu dienu komandas treneris, atnākot uz ģērbtuvi, piedāvāja pieteikties trenera kursiem. Daudzi no komandas ieinteresējās un es, kopā ar saviem trim kluba biedriem, nolēmām pamēģināt sevi trenera lomā. Man patika mācību process un turpmāk bija nepieciešama tikai praktiskā mācišanās puse. Uz doto brīdi no mūsu „trio” vēl joprojām par treneri strādāju tikai es.
 
- Pastāstiet par savu pieredzi trenera lomā un kādas komandas Jūs trenējāt?
 • Pirmā komanda, ko sāku trenēt, bija Rīgas 71.Vidusskolas bērnu komanda. Vēlāk devos uz Angliju, lai iegūt pieredzi, kur trenēju komandu Romsey Town F.C. dažādos vecumos, kas viennozīmīgi nospēlēja lielu lomu turpmākajā trenera karjerā. Tagad es redzu futbolu no dažādām pusēm, jo Anglijā ir ļoti augsts futbola līmenis. Pēc atgriešanās man piedāvāja izveidot futbola komandu „Fk Spartaks Jūrmala”. Komandas vadība stipri palīdzēja man attīstīties trenera lomā, bet es, savukārt, palīdzēju viņiem komandas organizēšanā un stabilizēšanā. Komanda uzreiz guva panākumus, uzvarot 2. Līgas čempionātu un ieguvām iespēju startēt 1. Līgā, pēc kā nostrādāju komandā „FK Spartkas Jūrmala” vēl 2 gadus un man ienāca piedāvājums no futbola komandas Jelgava, kura spēlēja virslīgā, kļūt par galvenā trenera asistentu. Šim piedāvājumam es labprātīgi piekritu, būdams par trenera asistentu, biju arī Jelgavas dublieru galvenais treneris, tā es nostrādāju 3 sezonas, un tad kļuvu par galveno treneri. Pirms es kļuvu par AFA Olaines galveno treneri, pus gadu nostrādāju Jelgavas komandā par sporta direktoru.
 
- Galvenās rakstura īpašības, kurām jāpiemīt futbola komandas spēlētājam?
 • Katram spēlētājam jābūt atbildībai par sevi un par to, ko viņš dara gan laukumā, gan ārpus tā.
 
- Vai Jūs novērojat progresu AFA Olaines komandā pēc Jūsu atnākšanas.
 • Progress noteikti ir, čempionāta otrajā daļā, guvām daudz vairāk punktu, ir uzlabojusies komandas spēle un raksturs.
 
- Kāda ir Jūsu rīcība pēc komandas nospēlētas spēles?
 • Mēs mēģinam aizmirst spēles rezultātu, vairāk pievēršamies pašai spēlēi, analizējot tās vājās un stiprās puses, lai turpmākajās spēlēs spēlētāji zinātu, kā pilnveidot savas kļūdas.
 
 - Jūsu mīļākā komanda?
 • Mana mīļākā komanda ir „Southampton F.C.”, tāpēc,kā jau es teicu, dzīvoju netālu no šīs pilsētas, bet, runājot par futbola grandu komandām, „FC ROMA”.
 
- Jūsu mīļākais treneris?
 • No treneriem man ir divi favorīti, viens no tiem ir Žuze Mourinjo, viņš man iepatikās no tā laika, kad viņš pirmo reizi uzņēmās vadību pār „Chelsea F.C” komandu, es pats biju tolaik Anglijā un sajūtu to ar īpašu nozīmi. Un otrais mans favorīts starp treneriem ir futbola kluba „CSKA” galvenais treneris Leonīds Sluckis.
 
- Jūsu komandā ir stingra disciplīna, kā Jūs nonācāt pie tās?
 • Negribētu teikt, ka manā komandā ir kaut kāda īpaši stingra disciplīna, pats esmu diezgan mierīgs cilvēks, bet atbalstu to, ka katrā komandā jābūt disciplīnai un spēlētājiem jāzina,  kāpēc viņi spēlē futbolu. Ja spēlētām nav atbildības, par to, ko viņš dara, nav jēgas turpināt ar viņu strādāt.
Kādā vecumā Jūs gribētu pabeigt savu trenera karjeru?
 • Domāju, ka par to īsti nedomā neviens treneris, pagaidām, kamēr varu strādāt un neesmu sasniedzis visus savus mērķus, noteikti turpināšu strādāt un pilnveidoties.
   
 Gribam pateikt lielu paldies par patērēto laiku mūsu galvenajam trenerim, Sergejam Golubevam. Intervija sniedza mums daudz jaunas un interesantas informācijas. Paldies par uzmanību!


Savu viedokļi par jauno 1.līgas čempionātu Sergejs Golubevs izstastīja intervijā portālam Sportacentrs.com. 

Ar jauno komandas satāvu var iepazīties ŠEIT.


 
03.04.2015