FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. GAN ZĒNUS, GAN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
Sievietes (Virslīga) 29.03.2024 16:00 Riga FC Women - FK Olaine Latvijas Sieviešu futbola līgas čempionāts (virslīga) 2024 Ķeižarmeža stadions, Mežaparks, Ezermalas 30, Rīga
3.līga 30.03.2024 16:00 FK Ķekava/Auda - AFA Olaine-2 Parbaudes spēle Ķekavas stadions, Gaismas iela 19
2009.g.dz. (U-15) 31.03.2024 14:00 AFA Olaine - FK Tukums 2000/TSS Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4

Jaunumi

Latvijas meiteņu futbola čempionāta U-16 2021

7.augustā notika 3.kārtas spēles Latvijas meiteņu futbola čempionāta U-16 grupas ietvaros.

Trešajā kārtā mūsu meitenēm bija jāspēlē pret Liepājas FS  un SK Kuorsova/ZAFC meitenēm.

Pirmo spēli aizvadījām pret Liepājas FS komandu un tās bija viena no grūtākiem spēlēm šajā dienā, jo ārā bija stiprs lietus un mūsu pārsvars pret liepājniecem samazinājās un spēle kļuva līdzīga, bet neskatoties uz visām grūtībām, mūsu meitenēm izdevās tikt pie 3 punktiem! Un tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 3:1! Ar diviem vārtiem izceļas Kristiāna Estere Punga, 19. un 30.minūtē, un 25.minūtē vārtus guva Anete Stepiņa!

Otro spēli aizvadījām pret SK Kuorsova/ZAFC meitenēm, kur arī tika gūta uzvara ar lielāku vārtu skaitu šajā čempionātā priekš mūsu meitenēm! Ar precīziem sitieniem atzīmējas Anete Stepiņa un Darja Jerikalova, abiem pa diviem vārtiem kabatā un Nikolai Preijerei vieni vārti!

Spēle noslēdzas ar rezultātu 5:0

Pēc 3 aizvadītām kārtām mūsu komanda atrodas 3.vietā ar 13 punktiem un no 2.vietas mūsu meitenes atdala tikai vārtu attiecība, tā kā FS Metta meitenēm arī ir 13 punkti, bet,diemžēl, tika gūti vairāk vārti.

Nākamo spēli aizvadīsim pret FS Metta komandu, ar kuru 1.kārtā nospēlējām 1:1.