FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2015.- 2016. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883      

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
-

Jaunumi

Latvijas Sieviešu futbola līgas čempionāts (virslīga) 2021

17.jūlijā sieviešu komanda aizvadīja pēdējo spēli 2.kārtā Latvijas čempionāta ietvaros pret Liepājas FS komandu.


Pirmā tikšana ar šo komandu nebija veiksmīga priekš mūsu meitenēm, kur mēs zaudējam 2:4, bet šoreiz viss bija citādāk. 

Spēles sākums, kā parasti bija aktīvs, abas komandas uzreiz dodas uzbrukumā, lai atklāt rezultātu un 17.minūtē Diānai Skribinai to izdevās izdarīt un izvirzīt mūsu komandu vadībā. Liepaineces nedomāja padoties un aktīvi turpināja uzbrukt uz mūsu vārtiem, veidojot bīstamus momentus viena aiz otra. Bet mūsu meitenes nedomāja padoties un pēc 11.minūtēm pēc pirmiem gūtiem vārtiem, Nikola Preijere atņēma bumbu no Liepājas pēdējā aizsarga un uzreiz devās pie vārtiem, kur pēdējā brīdī atdeva piespēli uz Anželu Ļebedevu un tā nosūtīja bumbu jau gandrīz tukšos vārtus. 28.minūtē rezultāts kļuva 2:0 mūsu komandas labā. Atlikušas 27.minūtes no pirmajā puslaika bija grūtās, neskatoties uz mūsu pārsvaru, bet mums izdevās nosargāt vārtus un ģērbtuvi dodamies ar 2 gūtiem vārtiem.

Otrajs puslaiks sākas ar to, ka mūsu komanda ievadīja bumbu un ar to mums uzreiz izdevās iegūt bumbu zem kontroles un tas palīdzēja jau pēc 10.minūtēm no puslaika sākuma pēc labi izspēleta iemetiena Diānai Skribinai gūst vēl vienus vārtus šajā spēlā un rezultāts jau kļuva vēl pārliecinošāk -3:0! Nākamās 10.minūtes abas komandas aizvadīja līdzīgā cīņa par bumbu, liepājnieces turpināja spiest, un tas arī devā savu rezultātu - 65.minūtē, diemžēl, neizdevās noturēt Liepājas FS uzbrucēju un ielaidām vienus vārtus. Ar to Liepājas komanda nomierinājās un mums izdevās jau gūst atkal bumbu zem kontroles un mierīgi aizvadīt spēle līdz beigām!  
Spēle noslēdzas ar rezultātu 3:1! 
19.07.2021