FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. GAN ZĒNUS, GAN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
Sievietes (Virslīga) 29.03.2024 16:00 Riga FC Women - FK Olaine "LuckyBet" Sieviešu futbola līga 2024 Ķeižarmeža stadions, Mežaparks, Ezermalas 30, Rīga
3.līga 30.03.2024 16:00 FK Ķekava/Auda - AFA Olaine-2 Parbaudes spēle Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4
2009.g.dz. (U-15) 31.03.2024 14:00 AFA Olaine - FK Tukums 2000/TSS Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4

Jaunumi

SIEVIEŠU FUTBOLA KAUSS 2021

11.jūlijā Daugavpilī notika pirmā spēle Latvijas kausa ietvaros starp FK Olaine un BFC Daugavpils komandām.

No pirmās minūtes mūsu meitenes pārņēma iniciatīvu uz laukumā un pilnībā kontrolēja spēli, veidojot dažādas kombinācijas, un jau no sākuma mūsu komandai bija daudz momentus, lai atklāt rezultātu un izvirzīties vadībā, bet tas izdevās tikai 37.minūtē, kad Nikola Preijere atdeva brīnišķīgo piespēli Anželai Ļebedevai un viņai izdevās gūst pirmos vārtus Latvijas kausā. Un pirmais puslaiks noslēdzas ar rezultātu 1:0!

Otrais puslaiks nebija tiks viegls priekš mūsu meitenēm, jo mūsu pretinieces negribēja tik viegli atdod mums uzvaru. Spēle aktīvi notika pie abas komandas vārtiem, BFC Daugavpils meitenes aktīvi spieža mūsu meitēnes. Abas komandas aktīvi cīnījās par katru bumbu, par katru laukuma centimetru. Diemžēl, pēc neveiksmīgas epizodes, mūsu spēlētājs Aļina Mihailova bija spiesta pamest lauku 80.minūtē un mūsu meitenēm bija jāspēlē tālāk mazākumā. Pēc stūra sitiena pie mūsu vārtiem, 85.minūtē Nikole Červinska izlīdzināja rezultātu un rezultāts kļuva 1:1!
Abas komanda saprata, ka, ja atlikušajā laika negūst vārtus, spēles uzvarētāju būs jānoskaidro ar pēcspēles 11m soda sitieniem.
Bet papildlaikā, 93.minūtē, pēdējāis uzbrukums mūsu meitenes, pēdējā iespēja iesist vārtus, un Nikola Preijere atkal spēja atrast Anželu Ļebedebu un viņa sūta bumbu vārtos, kas nozīmēja, ka mūsu meitenes kļuva par uzvarētajiem šajā kausā spēlē un viņi dodas ceturtdaļfinālā, kur tiksies ar jau pazīstamo mums pretinieku- Liepājas FS!