FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2015.- 2016. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883      

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
-

Jaunumi

Latvijas Sieviešu futbola līgas čempionāts (virslīga) 2021

29. maijā Olaines stadionā notika spēle Latvijas sieviešu futbola līgas čempionāta ietvaros 2021 starp komandām FK Olaine un Rīgas Futbola skola.

Aktīvs spēles sākums, līdzvērtīga cīņa par bumbu, vēlme iesist pirmos vārtus un jau 18.minūtē 19.numuram Lianai Rožaščonokai, apspēlējot aizsargu, bija iespāja atklāt rezultātu, bet, diemžēl, neizdevās. Spēle turpinājās, abas komandas turpināja veidot bīstamus momentus un 31.minūtē mūsu meitenēm neizdevās nosargāt vārtus un tika ielaisti pirmie vārti šajā spēlē. Pēc 12.minūtēm RFS atkal iesita. Pirmais puslaiks noslēdzas ar rezultātu 0:2. 

 

Otrajā puslaikā mūsu meitenes nepazaudēja azartu un vēlmi cīnīties. 58.minūtē Milana Mazurova atdeva garo piespēli uz Anželu Ļebedevu, kura, apspēlējot aizsargus, nokļuva soda laukumā un atdeva precīzu piespēli, kur jau Nikola Preijere sūta bumbu vārtos! Rezultāts kļuva 1:2, kas deva intrigu šajā spēlē. Mūsu meitenēm parādījās vēl vairāk emocijas un spēkas, un spēle kļuva aizraujošāk, abas komandas turpināja cīnīties, jo mūsu meitenes gribēja iesist vēl vārtus, bet pretiniekus tas neapmierināja. Cīņa turpinājās līdz pašam spēles beigām, bet panākt pie punktiem neizdevās. Spēle noslēdzas ar rezultātu 1:5.

01.06.2021