FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2015.- 2016. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883      

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
-

Jaunumi

Latvijas Sieviešu futbola līgas čempionāts (virslīga) 2021

23.maijā Olaines stadionā notika pirmā spēle otrajā apļī Latvijas sieviešu futbola līgas čempionātā 2021 ietvaros starp komandām FK Olaine un SK Super Nova/RTU.

Tas bija otrā tikšanās ar SK Super Nova/RTU meitenēm šajā sezonā un, kā zināms, pirmajā spēlē pret šo komandu mūsu meitenes piekāpās ar rezultātu 1:2, tāpēc šajā spēlē bija dubultā motivācija, lai uzvarēt!

 

Aktīvs pirmās puslaika sākums, cīņa par katru bumbu un vēlme iesist vārtus, deva savu rezultātu. 4.minūtē Veronika Semenova uzvarēja cīņu par bumbu un atdeva brīnišķīgo garu piespēli uz Nikolu Preijeri, kurai izdevās ieiet sodā laukumā un nopelnīt 11m soda sitienu. Milanai Mazurovai bija dota iespēja izpildīt šo sitienu un viņai tas izdevās, raidot bumbu tieši vārtu stūrī. Un jau 4.minūtē rezultāts kļuva 1:0 mūsu komandas labā. 

Cīņa turpinājās, pretinieces nedomāja padoties, bet mūsu meitenes gribēja palielināt rezultātu un 34.minūtē Anžela Ļebedeva Olainietes pārsvaru dubultoja, kad Nikola Preijere atdeva svarīgo piespēli starp aizsargiem un Anželai Ļebedevai izdevās apspēlēt aizsargus un, izejot viens pret vienu, apspēlējot vēl vārtsardzi guva vārtus. Pirmais puslaiks noslēdzas ar rezultātu 2:0

 

 

Otrajā puslaikā 2.minūtē mūsu meitenes bija jau pie pretinieka vārtiem, izcīnīta bumba sodā laukumā un Loreta Dārta Auziņa ar kreiso kāju ietrieca to vārtu kreisajā stūrī. Nākamās minūtes bija grūtās priekš mūsu meitenēm, ielaidām 2 vārtus 15 minūšu laikā, bet cīņa turpinājās un komandai izdevās sagalabāt rezultātu 3:2 un tikt pie 3 punktiem! 

24.05.2021