FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. GAN ZĒNUS, GAN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
Sievietes (Virslīga) 29.03.2024 16:00 Riga FC Women - FK Olaine Latvijas Sieviešu futbola līgas čempionāts (virslīga) 2024 Ķeižarmeža stadions, Mežaparks, Ezermalas 30, Rīga
3.līga 30.03.2024 16:00 FK Ķekava/Auda - AFA Olaine-2 Parbaudes spēle Ķekavas stadions, Gaismas iela 19
2009.g.dz. (U-15) 31.03.2024 14:00 AFA Olaine - FK Tukums 2000/TSS Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4

Jaunumi

Latvijas Sieviešu futbola līgas čempionāts (virslīga) 2021

9. maijā Olaines stadionā, notika pēdējā spēle pirmajā aplī Latvijas sieviešu futbola līgas čempionātā ietvaros 2021 starp komandām FK Olaine un Liepājas FS.

Pirmas minūtes mūsu komanda sāka ar pārsvaru, uzreiz devās pie pretinieka vārtiem, bet, diemžēl, gūst vārtus neizdevās, un pēc mūsu stūrasitiena Liepājas FS meitenēm izdevās izvedot ātru pretuzbrukumu un jau 8.minūtē tika atvērts rezultāts šajā spēlē. Pēc 4.minūtēm pēc soda sitiena liepājnieces guva vēl vienus vārtus. Rezultāts kļuva 0:2. Mūsu meitenes turpināja cīnīties, mēģināja atspēlēties, lai izlīdzināt rezultātu, bet neizdevās.

Otrajs puslaiks sākas aktīvi, neviena komanda nedomāja padoties un turpināja cīnīties. 51.minūtē mūsu 6.numurs Linda Sazanova saņēma otro dzelteno kartīte šajā spēlē un tika noraidītā, meitenes turpināja spēli mazākumā, bet tas viņus nesalauza un vēlme cīnīties tikai pieaudzis.

Otrajā puslaika beigās, 81.minūtē, Nikolai Preijerei paveicās un izdevās ieiet soda laukumā un nopelnīt 11 m soda sitienu un Milanai Mazuravai tika uzticēta iespēja izpildīt šo sitienu un viņai tas izdevās, un rezultāts kļuva 1:4. Komandai parādījās otrā elpa un meitenes turpināja vēl vairāk presingot, rezultātā pēc tāla sitiena Milanai Mazurovai izdevās gut vēl vienus vārtus.

Tās bija nobeiguma spēle pirmajā aplī, meitenēm izdevās nopelnīt trīs punktus un kopumā iesist 6 vārtus.