FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2015.- 2016. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883      

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
-

Jaunumi

Latvijas 2.līgas futbola čempionāts 2020

11.oktobrī Jaunmārupes stadionā mūsu 2.līgas komanda aizvadīja kārtējo maču pret Preiļu BJSS komandu Latvijas 2.līgas čempionāta ietvaros.

Aktīvs spēles sākums, bīstami momenti pie pretinieku komandas vārtiem un rezultātā gūti vārti! Pirmā puslaika vidū pirmais bīstamais pretinieku pretuzbrukums, kas noveda pie ielaistajiem vārtiem. Pēc 5 minūtēm stūra sitiena izspēle pie mūsu vārtiem un ielaižam otros vārtus. Pirmo puslaiku mūsu komanda spēli aizvada ar lielāku pārsvaru, bet rezultāts uz tablo ir Preiļu BJSS komandas labā. Otrais puslaiks norit haotiski. Pretinieki, veicot pretuzbrukumus, labi izmantoja mūsu kļūdas, kas noveda pie 3 ielaistajiem vārtiem. Diemžēl ir vērts atzīmēt, ka, neskatoties uz lielo teritoriālo pārsvaru, šajā spēlē nespējām radīt lielu vārtu gūšanas momentu skaitu. Paldies mūsu spēlētājiem par pašatdevi spēles laikā un vēlmi mainīt rezultātu līdz spēles pēdējām sekundēm!
13.10.2020