FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2015.- 2016. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883      

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
-

Jaunumi

Latvijas Sieviešu futbola līgas čempionāts (virslīga) 2020

11.oktobrī Jelgavas stadionā mūsu sieviešu komanda FK Olaine aizvadīja kārtējo maču pret Riga United Ladies FC komandu Latvijas sieviešu futbola līgas čempionāta ietvaros.

Sakarā ar 9. oktobrī pieņemtajiem grozījumiem Ministru kabineta (MK) noteikumos saistībā ar pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai un LFF ieviestiem pašmāju futbola sacensību ierobežojumiem bijām spiesti aizvadīt šo maču Jelgavas stadionā.
Pirmais puslaiks noritēja līdzīgā cīņā ar nelielu Olaines komandas pārsvaru. Bet tomēr viesu komandai 27.minūtē izdevās atklāt rezultātu. Pozitīvi bija tas, ka jau pēc desmit minūtēm atspēlējāmies, kur Dianai Skribinai izdevās fantastiskais sitiens, un vēl pēc trim minūtēm izvirzāmies priekšā. Liāna Maļčikova veiksmīgi pārtvēra bumbu uz precīzi uzsita pa vārtiem. Otrajā puslaikā Olaines meitenēm piederēja ievērojams pārsvars, bet tikai spēles beigās mūsu spiediens, kuru centāmies palielināt visu otro puslaiku, deva rezultātu un mēs guvām ļoti svarīgus vārtus. Anžela Ļebedeva uzsita pa atlekušo bumbu un uzlika punktu šajā mačā. 3:1 - svarīga uzvara, kura deva mums iespēju pēdējā spēlē pret FS Metta komandu cīnīties par otro vietu čempionātā.


 
12.10.2020