FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. GAN ZĒNUS, GAN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
Sievietes (Virslīga) 29.03.2024 16:00 Riga FC Women - FK Olaine Latvijas Sieviešu futbola līgas čempionāts (virslīga) 2024 Ķeižarmeža stadions, Mežaparks, Ezermalas 30, Rīga
3.līga 30.03.2024 16:00 FK Ķekava/Auda - AFA Olaine-2 Parbaudes spēle Ķekavas stadions, Gaismas iela 19
2009.g.dz. (U-15) 31.03.2024 14:00 AFA Olaine - FK Tukums 2000/TSS Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4

Jaunumi

Latvijas Sieviešu futbola līgas čempionāts (virslīga) 2020

Vienas nedēļas laikā, 16. un 20.septembrī, mūsu sieviešu virslīgas komanda aizvadīja divas spēles un abas pret Rīga United Ladies FC

Pirmajā spēlē mūsu meitenēm izdevās gūst tikai vienus vārtus ar precīzo sitienu 28.minūtē Loretai Dārtai Auziņai pēc labas Anželas Ļebedevas piespēles. Loreta vissjaunākā spēlētāja musu komandā, viņai tikai 14 gadi.
Šajā spēlē mūsu meitenēm bija ļoti daudz bīstamu un asu momentu pie pretinieka vārtiem, bet, diemžēl, pietrūka realizācijas veiksmes!
Bet jau otrajā spēlē meitenes saņēmās un viņiem izdevās jau 19.minūtē atvērt rezultātu. Pirmos vārtus šajā spēlē gūva Linda Sazanova un jau pēc 11.minūtēm pēc Veronikas Semenovas piespēles uz tālo «štangu” Liāna Maļčikova vienā pieskārienā nosūtīja bumbu tīeši vārtos. Un ar rezultātu 2:0 noslēdzās pirmais puslaiks. 67.minūtē laukumā devās Aija Rutka, kurai jau pēc 4 minūtēm izdevās nopelnīt 11 m soda sitienu un Viktorijai Vingrevičai uzticējuši veikt šo sitienu un viņa to izcili realizēja! 81.minūtē komanda nopelnīja soda sitienu 22 m attālumā no pretinieka vārtiem un Aija Rutka brīnišķigi izpildīja soda sitienu un trāpīja tieši “dēvitniekā”, kas neatstāja iespējas pretenieka vārtsardzei nosargāt vārtus. Vēl pēc divām minūtēm Anzela Ļebedeva, apspēlējot aizsargus, nosūtīja bumbu tālākajā stūrī un ar to palīdzēja gūt pārliecinošo uzvaru šajā spēlē!
Nākamo spēli, 27.septembrī, komanda aizvadīs izbraukumā, kur pēdējo reizi šajā sezonā Latvijas sieviešu virslīgas čempionāta ietvaros tiksies ar Rīgas futbola skola komandu! Spēle notiks Arkādījas stadionā, Rīgā, plkst. 16:00!