FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2013.- 2015. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883      

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
-

Jaunumi

Zemgale cup 2019, sievietes

Laika posmā no 2. līdz 3. novembrim Olaines stadionā noritēja mūsu kluba rīkotais starptautiskais sieviešu futbola turnīrs “Zemgale cup 2019”. Turnīrā, kas ir jau rīkots ceturto gadu pēc kārtas, šoreiz piedalījās 3 komandas no Latvijas (BFC Daugavpils, FS Metta un FK Olaine), un pa vienai no Lietuvas (Utenis) un Somijas (IK Myran).

Divas dienas bija ar emocijām pilnas. Stadionā varējām novērot tiešām sīvu cīņu starp meitenēm, jo bieži spēļu iznākumi bija visai negaidīti, ka arī līdz pašam beigām bija grūti spriest par to kā izvietosies labākais trijnieks.

 

Turnīrs sākās ar diezgan graujošu FK Olaine komandas uzvaru par komandu no Lietuvas – Utenis. Spēle noslēdzās ar rezultātu 6:0. Tālāk sekoja spēle starp Somijas komandu IK Myran un FS Metta komandu, kas šogad Latvijas sieviešu līgā ierindojas 3.vietā. Spēle bija nevisai viegla abām komandām, tomēr FS Mettai izdevās izvirzīties vadībā ar vienu vārtu guvumu. Uzreiz pēc šīs spēles, stadionā notika spēle starp FK Olaine un BFC Daugavpils komandu. Šeit ar fantastisku soda sitienu izcēlās Daugavpils spēlētāja Paula Linda Liniņa un nodrošināja komandai pirmos 3 punktus turnīrā. Mūsu ārzemju viesu savstarpējā spēlē visai negaidīts iznākums bija Lietuvas komandas uzvara ar 1:0 rezultātu. Pēdējā pirmās dienas spēle bija starp FS Metta un BFC Daugavpils komandām. Abām komandām varējām redzēt vairākus momentus pie pretinieka vārtiem, tomēr tikai FS Mettai izdevās rezultatīvi realizēt divus. Tas arī jau norādīja ka Mettieši pretendē uz medaļām un ir vieni no turnīra favorītiem.

 

Otra diena sākas ar spēli starp Somijas komandu un Daugavpilietēm. Arī šeit Somijas komanda piedzīvoja jau trešo zaudējumu turnīrā, un šoreiz ar 1:4 rezultātu Daugavpils komandas labā. Nākamā spēle bija starp lietuvietēm un Mettišiem. Šeit tomēr arī FS Metta bija rezultatīvākā un noslēdza spēli ar 4:1 rezultātu un izvirzījās līderos – uzvarot trijās no četrām spēlēm. Tālāk mūsējās meitenes tikās ar Somijas komandu un šī uzvara bija ļoti svarīga mūsu komandai, jo tā palīdzēja nostiprināties komandai trijniekā. Meitenes ar trenera uzdevumu uzvarēt tika galā un pat izcili – rezultāts 8:0. Šī bija pēdējā spēle Somijas komandai, tiem šoreiz nepaveicās un tie ieguva pēdējo vietu turnīrā. Nākamā spēle pret Utenis bija jau izšķiroša priekš BFC Daugavpils un šeit sīvā cīņa uzvarētāju tā arī neizdevās izšķirt. Spēle beidzās ar rezultātu 1:1, kas Lietuvas komandai nozīmēja 4. vietu turnīrā un BFC Daugavpils komandai bija jāgaida pēdējās spēles iznākumu, lai uzzinātu savu vietu trijniekā. 

 

Tātad pēdējā turnīra spēle bija starp diviem turnīra favorītiem – FK Olaine un FS Metta komandu. Mūsējām bija vajadzīga tikai uzvara, tomēr Mettai pietika ar neizšķirtu lai dabūtu turnīra galveno kausu. Šī bija visaizraujošākā spēle turnīrā un nevarēja pat novērst acis no spēles. FS Metta izvirzījās vadībā ar 11 soda sitienu jau pašas spēles sākumā. Tomēr mūsējas turpināja uzbrukt un tiem izdevās izlīdzināt rezultātu. Ka arī tālāk Marilda Cordeiro de Lima, mūsu komandas spēlētāja no Brazīlijas, kas pavadīja savu pēdējo spēli šajā sezonā mūsu komandas rindās, guva vēl vienus vārtus un uzdāvināja komandai fantastisku uzvaru turnīrā. Par to arī Marilda saņēma turnīra labākās spēlētajās balvu. 

 

Tātad turnīra trijnieks ir sekojošs:

3.vietā – BFC Daugavpils

2.vietā – FS Metta

1. vieta – FK Olaine

 

FS Mettas komandas vārtsardze Laura Siņutkina bija atzīta par labāku un labāka turnīra bombardiere ir Anžela Ļebedeva.

 

Paldies visām komandām, treneriem un atbalstītājiem par ar futbolu pilnām brīvdienām. Tiekamies nākamgad.

Fotogrāfijas no pirmās dienas var atrast šeit.

04.11.2019