FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2010.- 2013. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA.

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
2012.g.dz. (U-8) 15.12.2019 10:00 Bērnu futbola turnīrs Sportland futbola kauss 2019 Elektrum Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga

Jaunumi

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2019, U-16

8.oktobrī RTU stadionā, Rīgā, norisinājās Latvijas Jaunatnes U-16 futbola čempionāta spēle starp SK Super Nova un AFA Olaine komandām. Elites grupā.

Spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu 2:2 (Dāvis Vējkrīgers, Simons Ferbers).
Spēles pirmā puslaika pirmajā pusē ielaižam vārtus, bet tik pat ātri atspēlējamies un gūstam vēl vienus vārtus, izvirzoties vadībā pirmajā puslaikā.
Otrajā puslaikā pretinieki gūst vārtus un spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu. Puiši centās atkal izvirzīties vadībā, bija daudz nerealizētu momentu, it īpaši spēles beigās, bet bumba netika iesista vārtos.