FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. GAN ZĒNUS, GAN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
Sievietes (Virslīga) 29.03.2024 16:00 Riga FC Women - FK Olaine Latvijas Sieviešu futbola līgas čempionāts (virslīga) 2024 Ķeižarmeža stadions, Mežaparks, Ezermalas 30, Rīga
3.līga 30.03.2024 16:00 FK Ķekava/Auda - AFA Olaine-2 Parbaudes spēle Ķekavas stadions, Gaismas iela 19
2009.g.dz. (U-15) 31.03.2024 14:00 AFA Olaine - FK Tukums 2000/TSS Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4

Jaunumi

Sieviešu komandas draudzības spēle

20. janvārī Rīgā notika draudzības spēle starp FK Olaine un Dinamo Rīga sieviešu komandām.

Kā jau ir zināms, šogad Dinamo Rīga komandas sastāvā ir vairākas Latvijas Nacionālas, kā arī U-17 un U-19 izlases spēlētājas, tāpēc spēle noritēja ļoti sīvā cīņā. Spēlēt nebija viegli, jo bija jūtama daudzu Dinamo spēlētāju meistarība.

Pirmo puslaiku pabeidzām ar rezultātu 2:0 pretinieku komandas labā, kā arī otrā puslaika sākumā Dinamo palielināja starpību, iesitot vēl vienus vārtus. Tomēr vēlāk mūsējas sakoncentrēja spēkus un samazināja starpību, iesitot divus vārtus. Ar vārtu guvumiem izcēlās Elīna Švāgere (SK Imanta audzēkne) un Jeļizaveta Čižova. Tālāk, līdz spēles beigām, abām komandām bija daudz momentu, kurus nevienai neizdevās realizēt, tāpēc spēle arī beidzās ar rezultātu 3:2 Dinamo labā.

Treneris grib pateikties komandai par izcilu spēli, par to, ka parādījāt sportisku raksturu un par to, ka, neskatoties uz pretinieku iepriekšējiem sasniegumiem, nospēlējāt vienā līmenī.

Pirmo 2019. gada spēli var novērtēt tikai un vienīgi pozitīvi!

Treneris: Jevgēņijs Mihaļkovs