Tuvākās spēles
Komanda | Datums | Laiks | Spēle | Turnīrs | Vieta |
---|---|---|---|---|---|
1.līga | 19.04.2024 | 19:00 | FK Tukums 2000/TSS-2 - AFA Olaine | Optibet Nākotnes līga 2024 | Tukuma stadions, Pauzera pļavā ar mākslīgo segumu, Revolūcijas ielā 4 |
2014.g.dz. (U-10) | 20.04.2024 | 10:00 | Bērnu futbola turnīrs | Zemgales Jaunatnes futbola čempionāts 2024 | Kauguru vidusskolas futbola laukumus, Raiņa iela 118, Jūrmala |
Sievietes (Virslīga) | 20.04.2024 | 14:00 | FK Olaine - FK Iecava/DFS | "LuckyBet" Sieviešu futbola līga 2024 | Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
2008.g.dz. (U-16) | 20.04.2024 | 14:00 | FK Tukums 2000/TSS - AFA Olaine | Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 | Tukuma stadions, Pauzera pļavā ar mākslīgo segumu, Revolūcijas ielā 4 |
2010.g.dz. (U-14) | 20.04.2024 | 14:00 | FS Ventspils - AFA Olaine | Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 | Ventspils futbola stadions, Tārgales iela 5b |
2013.g.dz. (U-11) | 21.04.2024 | 10:00 | Bērnu futbola turnīrs | Zemgales Jaunatnes futbola čempionāts 2024 | Tukuma stadions, Pauzera pļavā ar mākslīgo segumu, Revolūcijas ielā 4 |
3.līga | 21.04.2024 | 14:00 | AFA Olaine-2 - Daugava | Pārbaudes spēle | Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
Sievietes (1.līga) | 21.04.2024 | 16:00 | Liepājas FS-2 - FK Olaine-2 | Latvijas Sieviešu 1.līgas futbola čempionāts 2024 | Liepāja, Jūrmalas parks 3, Stadions "Daugava", rezerves laukums |
2009.g.dz. (U-15) | 24.04.2024 | 17:00 | AFA Olaine - Kuldīgas NSS | Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 | Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
2005.-2007.g.dz. (U-18) | 24.04.2024 | 19:45 | AFA Olaine - JDFS Alberts | Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 | Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4 |
Jaunumi
Ventspils Nafta Termināls Rudens cup 2018, 2007.g.dz.
Laika posmā no 12. līdz 14. oktobrim mūsu 2007.g.dz. zēni pavadīja Ventspilī, kur piedalījās "Ventspils Nafta Termināls" Rudens CUP 2018.
Mūsu klubu pārstāvēja divas komandas.
Mūsu klubu pārstāvēja divas komandas.
Spēļu rezultāti AFA OLAINE-1:
AFA Olaine 1 – Liepāja 1 3:4 (Daniss Antropovs(x3))
AFA Olaine 1 – Alberts 2:0 (Daniss Antropovs, Romans Vasiļjevs)
AFA Olaine 1 – Šauļai 1:2 (Ņikita Ponamarjovs)
AFA Olaine 1 – Jelgava 2 0:1
AFA Olaine 1 – FM Švyturys 2 4:0 (Aleksejs Ņekrilovs, Iļja Demidovs, Kirills Stasjonoks, Timurs Buglakovs)
AFA Olaine 1 – Alberts 1:2 (Artjoms Buglakovs)
Komanda ieguva 14. vietu un par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Daniss Antropovs.
Spēļu rezultāti AFA OLAINE-2:
AFA Olaine 2 – Dinamo 1 0:3
AFA Olaine 2 – Jelgava 1 0:3
AFA Olaine 2 – Liepāja 2 1:4 (Timofejs Ivanovs)
AFA Olaine 2 – Alberts 2:1 (Timofejs Ivanovs(x2))
AFA Olaine 2 – Dinamo 2 1:4 (Timofejs Ivanovs)
AFA Olaine 2 – Jelgava 2 1:1 (Valters Pētersons)
Komanda ieguva 12. vietu un par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Valters Pētersons.
Treneri: Vitalijs Makejevs un Aleksandrs Mihailovs
Spēļu rezultāti AFA OLAINE-1:
AFA Olaine 1 – Liepāja 1 3:4 (Daniss Antropovs(x3))
AFA Olaine 1 – Alberts 2:0 (Daniss Antropovs, Romans Vasiļjevs)
AFA Olaine 1 – Šauļai 1:2 (Ņikita Ponamarjovs)
AFA Olaine 1 – Jelgava 2 0:1
AFA Olaine 1 – FM Švyturys 2 4:0 (Aleksejs Ņekrilovs, Iļja Demidovs, Kirills Stasjonoks, Timurs Buglakovs)
AFA Olaine 1 – Alberts 1:2 (Artjoms Buglakovs)
Komanda ieguva 14. vietu un par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Daniss Antropovs.
Spēļu rezultāti AFA OLAINE-2:
AFA Olaine 2 – Dinamo 1 0:3
AFA Olaine 2 – Jelgava 1 0:3
AFA Olaine 2 – Liepāja 2 1:4 (Timofejs Ivanovs)
AFA Olaine 2 – Alberts 2:1 (Timofejs Ivanovs(x2))
AFA Olaine 2 – Dinamo 2 1:4 (Timofejs Ivanovs)
AFA Olaine 2 – Jelgava 2 1:1 (Valters Pētersons)
Komanda ieguva 12. vietu un par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Valters Pētersons.
Treneri: Vitalijs Makejevs un Aleksandrs Mihailovs
15.10.2018