FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2010. UN 2011. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA.              

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
Sievietes (1.līga) 17.12.2017 10:00 Starptautiskais sieviešu futbola turnīrs ХV SK10 Premium Cup 2017 Lähte spordihall, Õpetaja tn 7, Lähte alevik, Tartu.

Jaunumi

REVAL CUP 2017, 2007.-2008.g.dz. meitenes

No 24. līdz 26.novembrim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā tika aizvadīts vērienīgais futbola turnīrs starp 2007.g.dz. meitenēm, kur piedalījās 8 komandas no Igaunijas, Somijas, Baltkrievijas un Latvijas.

Turnīrs iesākās ar sīvu cīņu pret komandu HooGee KungFu Pandat no Somijas. Pirmos vārtus un turnīra rezūltātu atklāja Estere Punga 1:0.  Neilgi pēc tam vārtus guva arī Madara Mastiņa - 2:0. Pirmā uzvara!
Dienas otrā spēlē pret FC 89 Höyrytytöt arī no Somijas jau meitenes bija atraisijušās un vinnēja ar rezūltātu 3:0. Vārtus guva Nikola Prejere ar izcilu soda sitienu, Krista Rūja un Jekaterina Goruza .
Līdz ar to vieta finālā bija nodrošināta. Dienas pēdējā spēle bija formalitāte.
Mājinieci FC Flora uzveicam ar rezūltātu 17:0 (Mari Dabašinska-2, Nikola Preijere-2, Estere Punga - 3, Nellija Ēvalde - 3, Aleksandra Torgošova - 3, Krista Rūja - 4).
 Otrajā dienā sākās cīņa par medaļām. Pirmā spēle pret FK Minsk (BLR).
Smagā komandas darbā tika uzvarēta viena no turnīra favorītēm. Spēle noslēdzās ar minimālu pārsvaru 1:0. Pēc lieliskas Mari Dabašinskas piespēles vārtus guva Estere Punga.
 Finālā tikāmies pret turnīra līderi PIUI (FIN). Izdevās pirmā puslaika vidū izvirzīties vadībā pēc Nikolas Prejeres izpildīta soda sitiena 1:0. PIUI nepadevās un ātri vārti otrā puslaika sākumā ļāva izlīdzināt viņām rezūltātu 1:1. Spēles pamatlaiks tā arī noslēdzās un tas nozīmēja pēcspēles 11m sitienus.
Somi sāka pirmie un neizmantoja savu iepējams. Pārējais jau bija mūsu rokās .Rezūltatīvs sitiens izdevās Nikolai un Esterei.
Somu cerības sagrāva izcils Aleksandras Torgašovas bumbas atvairījums, kas atnesa mūsu meiteņu komandai 1. vietu turnīrā un zelta medaļas!
26.11.2017