FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. GAN ZĒNUS, GAN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA. UZZIŅAS pa TEL. 29332883

Tuvākās spēles

Komanda Datums Laiks Spēle Turnīrs Vieta
Sievietes (Virslīga) 27.04.2024 14:00 FK Olaine - Liepājas Futbola skola "LuckyBet" Sieviešu futbola līga 2024 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4
1.līga 27.04.2024 15:00 JFK Ventspils - AFA Olaine Optibet Nākotnes līga 2024 Ventspils 2. pamatskolas stadions, Bērzu 54
2015.g.dz. (U-9) 28.04.2024 10:00 Bērnu futbola turnīrs Zemgales Jaunatnes futbola čempionāts 2024 ZOC laukums ar mākslīgo segumu, Jelgava, Kronvalda 24
2010.g.dz. (U-14) 28.04.2024 10:00 Futbola Parks Academy - AFA Olaine Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 RTU stadions, Daugavgrīvas iela 56, Rīga
2008.g.dz. (U-16) 28.04.2024 14:00 AFA Olaine - Jēkabpils SS Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4
3.līga 28.04.2024 18:00 AFA Olaine-2 - RSU Pārbaudes spēle Olaines pilsētas stadions, Zeiferta 4
2010.g.dz. (U-14) 01.05.2024 17:00 Jūrmalas FS - AFA Olaine Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2024 Kauguru vidusskolas futbola laukumus, Raiņa iela 118, Jūrmala

Jaunumi

Optibet Nākotnes līga 2022

7.maijā notika piektā spēle Optibet Nākotnes līgas čempionāta 2022 ietvaros, kur mūsu AFA Olaine komanda tiekas ar FK Salaspils komandu.

Aizraujoša spēle, kas saglabāja spriedzi līdz pat pēdējām minūtēm. Varētu šķist, ka ar 3 ielaistiem vārtiem pirmajā puslaikā spēles uzvarētājs jau bija izlemts, taču otrajā puslaikā mūsu komanda atspēlējās un gandrīz paveica neiespējamo.

49. minūtē Matīss Baškevics guva pirmos vārtus un deva komandai cerību, arī otrie vārti ilgi nebija jāgaida, 55. minūtē Matīss Baškevics atkal guva vārtus. Pēc otrā puslaika 10 minūtēm rezultāts jau ir 2:3.

73. minūtē Elmārs Ģēģers izlīdzina spēles rezultātu, bet diemžēl minūti pēc gūtajiem vārtiem mēs ielaižam vēl vienus. Rezultāts ir 3-4!
Otrā puslaika beigās saņemam vēl vienu vārtu guvumu, bet papildlaikā Elmārs Ģēģers atkal gūst vārtus.

Spēle beidzās ar rezultātu 4:5!

Galvenā trenera komentārs: "Pēc ielaistajiem “neobligātiem” vārtiem spēle pārvērtās par trilleri, kas nobeigumā pavērsās par labu viesu komandai. Puiši parādīja raksturu un gandrīz izrāva spēli no šķietami bezcerīgas situācijas. Ir prieks, ka komanda sāk gūt vārtus. Taču daudz jāstrādā, lai uzlabotu un sakārtotu darbu komandas aizsardzības līnijā".

Nākamā spēle 13.maijā plkst. 19:00 Ķeizarmeža stadionā pret Riga FC-2 komandu. ​