FUTBOLA KLUBS AFA "OLAINE" UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS UZ FUTBOLA NODARBĪBĀM. IT ĪPAŠI 2010.- 2013. GADĀ DZIMUŠUS ZĒNUS UN MEITENES BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA.              

1.līga 2014

  1.LĪGA. LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2014.g.

1.līga 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 S U N Z Vārti P
1
FB Gulbene
0:0 1:0 1:1 1:0 2:1 1:1 2:0 6:0 10:0 13:1 1:0 6:0 5:1 7:0 16:0 30 27 3 0 128-11 84
4:1 3:2 1:0 5:0 3:1 2:0 3:0 3:0 7:0 4:0 5:1 1:0 3:1 4:0 8:0
2
Rēzeknes BJSS
0:0 4:0 4:2 2:1 4:0 5:1 1:0 9:1 7:1 8:1 1:0 7:1 6:0 1:0 10:1 30 25 2 3 118-27 77
1:4 0:1 1:6 1:1 2:1 3:0 3:1 2:0 5:1 2:1 4:1 3:0 4:1 6:0 12:0
3
Valmiera Glass FK/BSS
0:1 0:4 3:2 1:1 4:2 4:1 1:0 2:2 4:1 7:3 0:1 4:1 6:0 7:0 11:0 30 22 2 6 105-34 68
2:3 1:0 7:2 1:5 4:0 3:2 1:0 6:0 8:0 0:2 5:0 3:0 1:0 2:1 7:0
4
FK 1625 Liepāja
1:1 2:4 2:3 0:3 2:0 2:1 1:0 1:1 6:0 4:2 2:0 1:0 5:0 4:1 6:0 30 21 4 5 87-34 67
0:1 6:1 2:7 3:1 2:0 1:1 2:0 7:1 3:0 2:2 3:1 6:0 2:1 4:2 5:0
5
Rīgas Futbola skola
0:1 1:2 1:1 3:0 1:4 3:4 4:1 4:0 5:0 3:0 2:1 10:2 6:0 2:0 7:0 30 18 4 8 105-40 58
0:5 1:1 5:1 1:3 0:1 0:2 1:1 4:1 4:2 3:1 5:0 3:2 3:3 3:1 20:0
6
FK Auda
1:2 0:4 2:4 0:2 4:1 3:1 2:0 1:0 5:1 2:1 1:1 4:0 1:3 4:0 6:0 30 18 1 11 68-42 55
1:3 1:2 0:4 0:2 1:0 4:1 3:0 1:0 1:2 3:1 1:3 6:2 3:2 4:0 3:0
7
FK Tukums 2000/TSS
1:1 1:5 1:4 1:2 4:3 1:3 5:0 1:1 0:3 7:1 1:1 3:1 4:2 2:4 5:1 30 15 5 10 88-53 50
0:2 0:3 2:3 1:1 2:0 1:4 7:0 1:1 5:2 3:0 5:0 4:0 5:0 4:2 11:3
8
FK Ogre
0:2 0:1 0:1 0:1 1:4 0:2 0:5 7:0 1:4 3:2 0:0 3:2 7:0 1:1 8:0 30 11 4 15 60-50 37
0:3 1:3 0:1 0:2 1:1 0:3 0:7 2:3 2:0 3:0 9:1 1:0 1:1 1:0 8:0
9
FK Jēkabpils JSC
0:6 1:9 2:2 1:1 0:4 0:1 1:1 0:7 1:0 2:2 1:2 2:1 1:1 5:2 7:0 30 10 7 13 50-71 37
0:3 0:2 0:6 1:7 1:4 0:1 1:1 3:2 3:2 2:0 1:0 0:0 2:4 4:0 8:0
10
Preiļu BJSS
0:10 1:7 1:4 0:6 0:5 1:5 3:0 4:1 0:1 0:0 0:4 5:0 2:1 3:2 9:1 30 10 1 19 60-92 31
0:7 1:5 0:8 0:3 2:4 2:1 2:5 0:2 2:3 0:1 2:1 0:2 1:3 6:0 13:0
11
AFA Olaine
1:13 1:8 3:7 2:4 0:3 1:2 1:7 2:3 2:2 0:0 1:1 2:1 1:2 1:0 5:0 30 8 6 16 51-81 30
0:4 1:2 2:0 2:2 1:3 1:3 0:3 0:3 0:2 1:0 2:1 2:0 2:2 2:2 12:1
12
SFK United
0:1 0:1 1:0 0:2 1:2 1:1 1:1 0:0 2:1 4:0 1:1 2:0 0:0 0:0 7:1 30 7 8 15 38-56 29
1:5 1:4 0:5 1:3 0:5 3:1 0:5 1:9 0:1 1:2 1:2 2:3 0:0 0:0 7:0
13
JFK Saldus
0:6 1:7 1:4 0:1 2:10 0:4 1:3 2:3 1:2 0:5 1:2 0:2 3:0 3:2 5:1 30 8 1 21 37-86 25
0:1 0:3 0:3 0:6 2:3 2:6 0:4 0:1 0:0 2:0 0:2 3:2 3:1 3:1 2:1
14
FK Smiltene
1:5 0:6 0:6 0:5 0:6 3:1 2:4 0:7 1:1 1:2 2:1 0:0 0:3 0:0 0:0 30 5 9 16 38-78 24
1:3 1:4 0:1 1:2 3:3 2:3 0:5 1:1 4:2 3:1 2:2 0:0 1:3 1:1 8:0
15
Salaspils
0:7 0:1 0:7 1:4 0:2 0:4 4:2 1:1 2:5 2:3 0:1 0:0 2:3 0:0 2:0 30 2 7 21 24-84 13
0:4 0:6 1:2 2:4 1:3 0:4 2:4 0:1 0:4 0:6 2:2 0:0 1:3 1:1 0:0
16
FK Pļaviņas DM
0:16 1:10 0:11 0:6 0:7 0:6 1:5 0:8 0:7 1:9 0:5 1:7 1:5 0:0 0:2 30 0 2 28 10-228 2
0:8 0:12 0:7 0:5 0:20 0:3 3:11 0:8 0:8 0:13 1:12 0:7 1:2 0:8 0:0